Gatvėje pasklidęs krovinys paralyžiavo eismą (FOTOGALERIJA)

 Gatvėje pasklidęs krovinys paralyžiavo eismą (FOTOGALERIJA)

Į Birutės gatvės įkalnę važiuojantis vyro vairuojamas vilkikas MAN su puspriekabe pametė krovinį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ketvirtadienio vakarą kuriam laikui neišvažiuojama tapo Kėdainių miesto Birutės gatvė, mat čia įvyko nelaimė – iš vilkiko tempiamos puspriekabės pasklido krovinys. Jo rinkti atvyko speciali technika, teko darbuotis ir darbininkams su kastuvais.

Stojo eismas

Nelaimė įvyko apie 18 valandą. Į Birutės gatvės įkalnę važiuojantis vyro vairuojamas vilkikas MAN su puspriekabe pametė krovinį.

Iš puspriekabės pabirusios kalkės pasklido po visą kelią – gatvė tapo neišvažiuojama.

Incidentą pastebėjęs vairuotojas sustojo šalikelėje.

Iš puspriekabės pabirusios kalkės pasklido po visą kelią – gatvė tapo neišvažiuojama./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Informavo kitus vairuotojus

Kaip ir privaloma tokiais atvejais, priešais kliūtį kelyje buvo pastatytas avarinis ženklas. 

Vairuotojas informavo savo vadovybę. Jam į pagalbą stojo ir kiti vilkikai – vairuotojo kolegos, gabenę taip pat kalkių krovinį.

Įsipareigojo sutvarkyti

Automobilių vairuotojai rinkosi aplinkinius kelius.

Tuo metu pro šalį važiavo ir policijos pareigūnai. Juos vairuotojas patikino, kad netrukus atvyks speciali technika ir kelio danga bus nuvalyta bei sutvarkyta.

Kalkės – nėra pavojingas krovinys, nei aplinkai, nei žmonėms jos pavojaus nekelia.

Kalkės – nėra pavojingas krovinys, nei aplinkai, nei žmonėms jos pavojaus nekelia.

Aut. past.

Kalkes surinko

Nelaimę patyręs vilkikas priklauso krovinių gabenimu užsiimančiai įmonei. Pasirodo, tądien čia dirbo keletas šios bendrovės vilkikų – visi vežė kalkių krovinį.

Į įvykio vietą operatyviai atvyko krautuvas, kalkės buvo sukrautos į puspriekabę. Vairuotojas ir jo kolegos krovinį krovė ir kastuvais.

Policija primena

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena, jog pagal Lietuvos įstatymus, jei vairuotojui nepavyko apsaugoti kelio dangos ir ji buvo užteršta, vairuotojas privalo pasirūpinti, kad kliūtys nuo kelio būtų nukastos ar nušluotos.

Jeigu vairuotojas nevykdo prievolės ir palieka užterštą kelią, jam gresia piniginė bauda.

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 459 str. 9 d., dėl eismo saugumo reikalavimų automobilių keliuose pažeidimo numatoma bauda nuo 300 iki 500 eurų.

10 Komentarai

 • va čia tai pavarė vopnos…PH dabar bus normoj.

 • Gerai pritriede ant melioratoriaus keliuko, kaip jis su savo paršu pravaziavo

 • žioplas šoferistas uždarydams galinį bortą neužfiksavo jo.A į kalną ta tryda pasidavė atgal i gavos ,kad imkiet many i susemkiet…

 • Jegu tarpyne tarp vairo i sėdynės kiaura, užtat teip atsitinka.

 • Slava ukrainie

 • ,,Atsidarius plačiai tačkės bortui gale vopnos tiurla pasklido aerodromo gatve…“.

 • Ar cia ne siera veze i lifosa ?

  • kad ruošiasi cukrinių priėmimui ir kuopia kalkių duobes.Kalkės tos yra panaudojamos dirvos nukalkinimui ir kainuoja pinigą,tai matyt jas nutarta sandėliuot šiukšlynu tapusiame aerodrome.Juk gerai ten prasuko pardavę armuoto betono galimai radiacija dvelkiančias plokštes,o sugrandę po jomis buvusią skaldą su žvyru irgi kažkur tai iškišo…Geras ir gerai skambantis daiktas prichvatizacija.Tik ji ne kožnam nabažnam buvo įmanoma.Keista kitiems iš kur Lietuvoje milijonierių kaip šunų taip staigiai priviso.Aerodromo ,kurį rusai tvarkingą paliko su daugiau nei trijų km pakilimo taku ,kaponirais ir kabeliais istorija nieko nešnibžda,kad visa tai paimt galėjo privatus ir valdžiai nesvetimas asmuo?Patikslint galiu jebent dalies kabelių likimą.Juos išvogė aerodromo turtą turėjusios saugoti,, pajėgos “.Na aišku,kad buvo fantazijų apie turto fondą…,bet čia matyt tik dūmų uždanga kalboms pridengti.Kokius pinigus rajonas praradęs,a?Aha,pravda Gentiliokas,Ženkos Penkių Procentų vaikis,už Pernaravos vėjų goniojimo karalystės neva žadamas išmokas tikina papildysiantis rajono biudžetą,bet gi žinodami jų ,,atsistatydinimus“ ir kitas aferas,galime sulaukt ir špygos taukuotos.

   • Paskambinkit nafnafui ans su dviraciu vazineja, gal kazka suzinos

 • […] Eismas uždarytas, mat dar praėjusią savaitę čia iš sunkiasvorės transporto priemonės pasklido krovinys – kalkės. […]

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video