Debatus apkartino prakiuręs bibliotekos stogas ir varvantis vanduo

 Debatus apkartino prakiuręs bibliotekos stogas ir varvantis vanduo

Vanduo bėga ir pro stogą, ir pro sienas. Kėdainių rajono savivaldybės administracija skyrė lėšų ir artimiausiu metu stogas bus tvarkomas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje pirmadienio vakarą vykusius debatus apkartino nemalonus incidentas – prakiuręs bibliotekos stogas ir varvantis vanduo. Bibliotekos vadovybei ir rajono savivaldybei situacija žinoma ir sprendžiama, tačiau viskas užsitęsia dėl ilgai trunkančių biurokratinių procedūrų.

Išgąsdino ne vieną

Kandidatų į Kėdainių rajono savivaldybės merus debatai vyko vakare. Tądien lijo lietus, oro temperatūra buvo teigiama, todėl tirpo ir ant stogo buvęs sniegas.

Išeinant iš salės, kurioje vyko debatai, ne vienam svečiui pasirodė keista, kad koridoriuje per patį vidurį nuo šviestuvo gana stipriai varva vanduo.

Apie tai žmonės informavo bibliotekoje budėjusius darbuotojus, šie atsakė, jog problema yra žinoma. Esą taip atsitinka tirpstant sniegui ar stipriau lyjant.

Problemą sprendžia

Išeinant iš salės, kurioje vyko debatai, ne vienam svečiui pasirodė keista, kad koridoriuje per patį vidurį nuo šviestuvo gana stipriai varva vanduo./Dimitrijaus Kuprijanovo  nuotr.

Ir išties Didžiosios Rinkos aikštėje esančio Vaikų ir jaunimo skyriaus problemos žinomos tiek Kėdainių rajono savivaldybei, tiek bibliotekos vadovams.

Situacija yra sprendžiama, tačiau tam reikia laiko, nes viskas užsitęsia dėl ilgai trunkančių biurokratinių procedūrų.

Žmonės apie per šviestuvą varvantį vandenį informavo bibliotekoje budėjusius darbuotojus, šie atsakė, jog problema yra žinoma. Esą taip atsitinka tirpstant sniegui ar stipriau lyjant.

Aut. past.

„Taip, problema yra ir jau seniai. Pastato statytojas-rangovas bankrutavo. Mes negalėjome išsireikalauti, kad jie sutvarkytų šią bėdą.

Kėdainių rajono savivaldybės administracija skyrė lėšų ir artimiausiu metu stogas bus tvarkomas. Vanduo bėga ir pro stogą, ir pro sienas. Nieko padaryti negalime.

Tokios yra viešųjų pirkimų procedūros ir tik joms pasibaigus bėda bus išspręsta“, – informavo bibliotekos direktorė Virginija Grigorjevienė. 

11 Komentarai

 • Juk garantinis pasleptų darbų 10 metų, įdomu kas statė.

  • Paklausk grikio

 • Užtai remem Ukraina,nors greit liksim be kelnių.Pamiršau-ateina vasarą,nesušalsim.

  • Pasol na x susmirdusi vata.

 • Vyksta debatai kas valdys rajoną,o čia pat vanduo ant galvų pliūrina…A veigu tai švęstas uspaskinis,a?Gal Fediai ženklas?

 • dierektore neturi kada stogais rupintis. Dauk laiko atima darbuotoju ckankinimas ir terorizavimas.

 • kiauras stogas. Kaltas Tamulis. Dar yra dvi dienos. Paskubėkite primesti Tamuliui kokį nors prievartavimą, plėšimą ar ką nors panašaus. Negražiai elgiasi Tamulio konkurentai, prie to netiesiogiai prisideda ir ,,Rinkos aikštė“. Žinome kieno nuosavybė yra šis laikraštis. Kitaip rašyti ir neįmanoma.

  • Prie ko čia tamulis? Ar rašo kasnors, kad tanulis kaltas? Ar jau vaidenasi? Nu ir dalbajobai tie tanulininkai. Visai stogai važiuoja kai jaučia kad valdžia slysta iš rankų. Pencavozai, nėra ko norėt, eikit anūkų augint

  • Tebesapnuoji susiteršusį Tamulį ?

 • Kaltas Viktoras Uspaskich, nes jis tiek užraugino šį pastatą (buvusi Saulutė), kad nebeišėjo normaliai atremontuoti.

 • Kalta tik miesto valdžia. Kodėl? Nes paskelbia konkursą, kad padarys pigiausiai. Ir laimi tie, kas pažadą pigiausiai. Ką reiškia pigiausiai? Tai reiškia taip prastai, kaip tik įmanoma. Ir ne tik super prastos medžiagos, bet dažnai ir darbininkis nusamdo sudarankius iš darbo biržos, neturinčius mažo suvokimo apie tuos darbus. Prasciokiu kaimiečių požiūris į darbus. Kad tik pigiau. Kol valdys buvę kolūkių fermų pirminkai, kuriems valdant kolūkiai buvo paskutiniai tarp kolūkių, taip ir bus. Nors, po teisybei, ta prasciokiu mada daryti kuo prasčiau, būdinga visai Lietuvai, kalbant apie valstybinius objektus.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video