Daumantuose liepsnos prarijo vasarnamį, kuriame glaudėsi benamis

 Daumantuose liepsnos prarijo vasarnamį, kuriame glaudėsi benamis

Ugniagesiai konstatavo, kad pastatas sudegė visiškai. Taip pat sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, dviratis, apdegė šalia augę vaismedžiai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ankstyvą pirmadienio rytą į Daumantų kaimą skubėjo trys gaisriniai automobiliai iš Kėdainių miesto ir rajono, mat buvo gautas pranešimas, kad atvira ugnimi dega medinis namelis, viduje gali būti žmogus. Nors ugniagesiai įvykio vietoje dirbo labai operatyviai, tačiau namelio išgelbėti nepavyko, jis visiškai sudegė.

Pranešė kaimynai

Bendrąjį pagalbos centrą 03 val. 51 min. pasiekė pranešimas, kad Kėdainių miesto seniūnijos Daumantų kaimo Čiobrelių gatvėje atvira liepsna dega namas.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Dotnuvos ir Pramonės ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Degė atvirai

Pirmasis ugniagesių automobilis nelaimės vietą pasiekė per dešimtį minučių.

Tačiau paaiškėjo, kad ugniagesiai iškviesti per vėlai, mat jiems atvykus pastatas buvo beveik sudegęs, stogas sukritęs. Ugniagesiams beliko užgesinti nuodėgulius.

Ankstyvą pirmadienio rytą į Daumantų kaimą skubėjo trys gaisriniai automobiliai iš Kėdainių miesto ir rajono./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ugniagesiai konstatavo, kad 4×3 metrų dydžio medinis vieno aukšto skardinės stogo dangos pastatas sudegė visiškai.

Taip pat sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, dviratis, apdegė šalia augę vaismedžiai.

Pirmasis ugniagesių automobilis nelaimės vietą pasiekė per dešimtį minučių. Tačiau paaiškėjo, kad ugniagesiai iškviesti per vėlai, mat jiems atvykus  pastatas buvo beveik sudegęs, stogas sukritęs.

Aut. past.

Žmonių nebuvo

Įvykio vietoje žmonių nebuvo, pagalbos niekam neprireikė, tačiau netrukus prie ugniagesių priėjęs vyras paaiškino, kad jau kurį laiką jis su savininkų leidimu čia glaudžiasi.

Vyras sakė tyčia gaisro nesukėlęs. Nors jo ankstesni namai taip pat sudegė dėl neatsargumo. Mediniame vasarnamyje elektros nebuvo, tad dėl gaisro kaltas pašalinis ugnies šaltinis.

Greičiausiai gaisras kilo nuo žvakės ar neužgesintos nuorūkos. Šias bei kitas versijas tiria ugniagesių gelbėtojų tyrėjai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video