Daumantuose išgertuvės baigėsi peilio dūriais

 Daumantuose išgertuvės baigėsi peilio dūriais

Skubią pagalbą suteikė greitosios medicinos pagalbos medikai, vyras paguldytas į ligoninę./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Pirmadienio rytą Lietuvos policijos departamentas pranešė apie šeštadienio naktį Kėdainių rajono sodininkų bendrijoje įvykusias muštynes, kurių metu buvo panaudotas šaltasis ginklas bei sužalotas žmogus.

Pasak policijos, rugpjūčio 20 d. apie 02.00 val. Kėdainių miesto seniūnijai priklausančiame Daumantų kaime, išgertuvių metu sodyboje kilus konfliktui, vyriškis peiliu sužalojo kitą vyrą.

1992 metais gimęs nukentėjusysis buvo neblaivus, jam nustatytas vidutinis – 1,65 promilės – girtumo laipsnis. Jam skubią pagalbą suteikė greitosios medicinos pagalbos medikai, vyras paguldytas į ligoninę.

Neblaivus buvo ir sugėrovas. Įtariamajam nustatytas 1,75 promilės girtumas. 1983 metais gimęs vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sveikatos sutrikdymo.

5 Komentarai

  • Tegul dažniau prasuka penktadieniais, šeštadieniais pro sodus policininkai… Ypač vėlyvais vakarais… O tai nebeįmanoma, ne tik, kad žmonės tiesiog linksmintusi ramiai, tai prisigeria ir davai per kaimą cirkus-ne pirmą kartą vidury nakties klykauja gatvėje, kad užmuš kažką, primus. O dar be teisių, girti mėgsta važinėti…

    • Ir su šautuvu pamusikuoja vienas kitam, o Daumantuose ne tik geria ir bet ir triukšmauja iki paryčių, baisu miegot savaitgaliais.

  • Zodziu reiktu kaily isperti kad izdivalkiu nesadarytu pienburniai kur tai matyta atmatos

  • Nereikia ir sodu, visur taip miestuose taip pat. Policija kaip jaunas menulis. kur jie visi -nesuprasi.

    • Ar žinai kad Kėdainiuose nėra policijos, tik padalinys Kauno regiono? Ankščiau kiekviena gatvė turėdavo įgaliotinį, dabar iš Kauno atvyksta patruliai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video