Daukšių kaime medžiotojai taikėsi į stirniną

 Daukšių kaime medžiotojai taikėsi į stirniną

Kėdainių miesto seniūnijos Daukšių kaime esančioje Medžiotojų ir žvejų draugijos šaudykloje ir vėl netilo medžiotojų balsai. Tvieskiant rudeniškai saulutei medžiotojai į rankas ėmė graižtvinį šautuvą ir taikėsi į stovintį taikinį, mat čia vyko medžiotojų varžybos „Stirninas“.

Lavina taiklumą

„Susiburdami siekiame išsiaiškinti geriausius šaulius, suteikdami galimybę kelti šaudymo įgūdžius. Medžiotojai susirinko ne tik ant laužo keptų skanėstų paragauti ir sezono rezultatų aptarti, bet ir patikrinti savo taiklumą.

Daukšių šaudykloje vyko šaudymo varžybos graižtviniu šautuvu. Šaudymas vyko 50 metru atstumu, į stovintį taikinį ,,Stirninas“ be atramos. Varžytis susirinko šeši draugijos medžiotojų klubai. Iš viso 44 medžiotojai. Gamta pamalonino puikiu oru, o šauliai – puikiais rezultatais“, – džiaugėsi Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Lionius Stanevičius.  

[quote author=“Aut. past.“]Tvieskiant rudeniškai saulutei medžiotojai į rankas ėmė graižtvinį šautuvą ir taikėsi į stovintį taikinį, mat čia vyko medžiotojų varžybos „Stirninas“.[/quote]

Puiki treniruotė

L. Stanevičius pažymėjo, kad varžybos yra puiki treniruotė, puikus pasiruošimas rudens medžioklės sezonui.

„Rudenį prasideda stambiųjų gyvūnų medžioklės. Kiekvienas stambus gyvūnas yra medžiojamas tik kulkomis, todėl šios varžybos yra puikus pasiruošimas būsimoms medžioklėms. Mes norime, kad gyvūnas būtų nukaunamas kuo tiksliau, kad kuo mažiau jis kankintųsi“, – paaiškino Kėdainių medžiotojų vadas.

Susumavus rezultatus buvo pasveikinti nugalėtojai. Apdovanojimais savo namų sienas papuoš individualioje rungtyje I vietą laimėjęs Vidmantas Lapinskas, II vietą – Kornelijus Gricius, III vietą – Arvydas Kotinskas.

Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo ir nepralenkiama buvo Jovita Bielskienė, II vietą užėmė Vilija Šidlauskienė, III vieta atiteko Vilmai Povilauskienei.

Veteranų grupėje nepralenkiamas buvo Bronislavas Šimokaitis, II vietą užėmė Lionius Stanevičius, III vietą – iškovojo Nikolajus Ivanovas.

Komandinėje rungtyje I vietą iškovojo Vilainių, II vietą – „Aro“, III vietą – Šventybrasčio medžiotojų klubai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video