Daugiabučių kiemuose neišsiteko du lengvieji automobiliai

 Daugiabučių kiemuose neišsiteko du lengvieji automobiliai

Respublikos gatvėje susidūrė du jaunų vairuotojų vairuoti lengvieji automobiliai./Įvykio liudininkų nuotr.

Daugiabučio kiemas ir juos jungiantys siauri keliukai – vieta, kur ištisus metus įvyksta dešimtys eismo įvykių. Ir nors didžioji dalis jų būna smulkūs bei padarytos žalos siekia kelis šimtus eurų, tokie incidentai gali ilgam sugadinti nuotaiką. Būtent toks įvykis įvykį pirmadienio vakarą Respublikos gatvėje, kur susidūrė du jaunų vairuotojų vairuoti lengvieji automobiliai.

Pagalbos neprireikė

Pirminiais duomenimis, Respublikos gatvės daugiabučių namų kiemuose susidūrė du lengvieji automobiliai, kuriuos vairavo du jauni vairuotojai – mergina ir vaikinas.

Eismo įvykis įvykio prieš pat 18 valandą.

Automobilį „Volvo“ vairavusi mergina lygiareikšmėje sankryžoje nepraleido iš dešinės pusės atvažiuojančios transporto priemonės ir su ja susidūrė. Nors automobiliai sulandyti nemenkai, tačiau įvykio dalyviai atsipirko tik išgąsčiu.

Vairuotojai buvo blaivūs, nei policijos pareigūnų, nei medikų pagalbos jiems neprireikė.

Automobilį „Volvo“ vairavusi mergina lygiareikšmėje sankryžoje nepraleido iš dešinės pusės atvažiuojančios transporto priemonės ir su ja susidūrė./Įvykio liudininkų nuotr.

Vairuotojai užpildė eismo įvykio deklaracijas, o įvykio vietą, kurioje pažiro automobilių nuolaužos bei išsiliejo techniniai skysčiai, sutvarkė patys eismo įvykio dalyviai.

Primena taisykles

Policijos pareigūnai primena, kad daugiabučių kiemų siaurose gatvelėse, keliukuose nesant pirmumą nurodančių ženklų ir atsidūrus lygiareikšmėje sankryžoje, reikia vadovautis dešinės rankos taisykle – tuomet pirmumą įgyja iš dešinės pusės atvažiuojanti transporto priemonė.

Dešinės rankos taisyklė negalioja tik esant kelio ženklams ir kelio dangos ženklinimui.

Policijos pareigūnai primena, kad daugiabučių kiemų siaurose gatvelėse, keliukuose nesant pirmumą nurodančių ženklų ir atsidūrus lygiareikšmėje sankryžoje, reikia vadovautis dešinės rankos taisykle.

Aut. past.

Prašo būti dėmesingais

Pareigūnai daugiabučių namų kiemuose automobilius paliekančių kraštiečių prašo būti dėmesingais.

Prie pat įsukimų į kiemus ar išvažiuojant iš jų statomos transporto priemonės stipriai riboja kelio matomumą, trukdo kitiems eismo dalyviams, ypač ugniagesių, medikų automobiliams, kitam specialiajam ar aptarnaujančiajam transportui.

Todėl buvo priimtas sprendimas įvesti naują papildomą KET punktą, kuris draudžia sustoti ir stovėti tiek kelio ir įvažiavimo į šalia esančią teritoriją važiuojamųjų dalių sankirtoje, tiek arčiau kaip 5 metrų atstumu nuo jos, nebent tą leidžia stovėjimo vietą nurodantys kelio ženklai.

1 Komentaras

  • Yra dešinės rankos taisyklė, jei pamiršo ką per pamokas mokinosi.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video