Daugiabučio gyventojai pasipuošė savo eglutę

 Daugiabučio gyventojai pasipuošė savo eglutę

Iniciatyvos ėmėsi S. Jaugelio-Telegos gatvės 30-uoju numeriu pažymėto penkiaaukščio gyventojai – čia papuošta namo gyventojų eglutė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių mieste atsiranda įvairių gražių iniciatyvų. Viena tokia – bendruomeniškai papuošti daugiabučio namo gyventojų eglutę. Tokios iniciatyvos ėmėsi S. Jaugelio-Telegos gatvės 30-uoju numeriu pažymėto penkiaaukščio gyventojai.

Puošia jau trečius metus

Pasirodo, eglutės puošimas daugiabučio namo kieme S. Jaugelio-Telegos gatvėje – jau tradicija tapęs renginys. Eglutė papuošta jau trečius metus iš eilės.

„Eglutę puošiame jau treti metai iš eilės. Tiesiog norėjosi kieme kažkiek kalėdinės dvasios įžiebti ir taip suteikti atrakciją kiemo vaikams.

Eglutę ir puošia mūsų namo vaikai. Namo gyventojai, jų vaikai ir anūkai. Tai bendras mūsų visų darbas“, – apie gražią iniciatyvą „Rinkos aikštei“ pasakojo šios iniciatyvos koordinatorė Raminta Spulginienė.

Eglutė – dovanota

Visas bendruomeninis kūrinys namo gyventojams nieko nekainuoja – žmonės kuo gali, tuo pasirūpina patys.

Žaisliukus per trejus metus sunešė namo gyventojai. Namo komendantė kasmet pati padaro po keletą žaisliukų.

Aut. past.

„Eglutę pernai dovanojo viena šeima iš mūsų namo. Šiemet feisbuke radau žmogų, kuris dovanojo eglių viršūnes, tad parsivežėme ją iš Šėtos.

Žaisliukus per trejus metus sunešė namo gyventojai. Namo komendantė kasmet pati padaro po keletą žaisliukų“, – pasidžiaugė R. Spulginienė.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Buvo ir daugiau

Beje, reiktų pažymėti, kad Kėdainiuose kasmet atsiranda vis daugiau gražių iniciatyvų. Savo daugiabučio namo kiemo eglutę eilę metų puošia ir Kėdainių miesto P. Lukšio gatvės 14-ojo daugiabučio namo kaimynai.

Mieste pastebima ir daugiau gražiai papuoštų ne tik daugiabučių, bet ir individualių namų.

Apie išskirtinius papuošimus bei gražias bendruomenines idėjas būtinai pranešime kituose „Rinkos aikštės“ numeriuose.

1 Komentaras

  • Liepų alėjos 3 namo gyventoja Onutė Lašienė taip pat labai gražiai papuošė namo aplinką eglutėmis ir nykštukais. Beje, eglutės papuoštos ne tik žaisliukais, bet ir šviesų girliandomis. Labai esame dėkingi kūribingai kaimynei.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video