Daugiabučio aikštelėje iš automobilio išsiliejo naftos produktai

 Daugiabučio aikštelėje iš automobilio išsiliejo naftos produktai

Kėdainių priešgaisrinės gebėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į vieno Kėdainių miesto daugiabučio namo automobilių stovėjimo aikštelę – pranešta, kad aikštelėje nemenkame plote išsilieję tepalai. Paaiškėjo, kad nemalonus incidentas įvyko dėl techninio automobilio gedimo.

Pranešė vietos gyventojas

Bendrajam pagalbos centrui apie incidentą pranešė vietos gyventojas. 20 val. 04 min. paskambinęs telefonu 112 žmogus informavo, kad šalia J. Basanavičiaus gatvės 144-ojo namo esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, iš prie konteinerių stovinčio lengvojo automobilio išsilieję daug tepalo.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius.

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai atliko žvalgybą. Buvo matyti didelė teršalų dėmė. Paaiškėjo, kad nemalonus incidentas įvyko dėl techninio automobilio gedimo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Teršalus surinko operatyviai

Atvykę ugniagesiai atliko žvalgybą. Buvo matyti didelė teršalų dėmė. Nuspręsta teršalus surinkti.

„Iš automobilio „Citroen C5“ hidraulinės sistemos 1,5 m² plote buvo išsilieję tepalo. Neutralizuoti išsilieję naftos produktai. Savininkas pažadėjo automobilį išgabenti remontuoti“, – informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Džiuginta Vaitkevičienė.

Išsilieję teršalai surinkti panaudojus 10 kg sorbento ir 0,5 l dispergatoriaus.

Automobilio savininkas savo pažadą įvykdė. Mašina operatyviai buvo išvežta iš kiemo ir nugabenta remontuoti.

Aut. past.

Pažadą įvykdė – automobilį išgabeno

Beje, automobilio savininkas savo pažadą įvykdė. Mašina operatyviai buvo išvežta iš kiemo ir nugabenta remontuoti.

Reiktų pažymėti, kad tokių ir panašių pranešimų ugniagesiai sulaukia vos ne kiekvieną mėnesį. Dažniausiai iš automobilių išsilieja dyzelinis kuras arba benzinas. Tačiau kaip ir šiuo atveju – pasitaiko ir kitų sistemų gedimų.

Tokiais atvejais Kėdainių mieste teršalų rinkti vyksta ugniagesiai gelbėtojai. Išsiliejusius teršalus stengiamasi surinkti kuo greičiau, kad jie nepadarytų žalos nei gyventojams, nei jų turtui, nei gamtai. Išsiliejus kurui būtina pranešti ugniagesiams gelbėtojams, negalima savavališkai palikti įvykio vietos.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video