Aukštaitijos pirkėjams – rekordinės nuolaidos

 Aukštaitijos pirkėjams – rekordinės nuolaidos

Kol įvairiose parduotuvėse siaučia sezono išpardavimai, dažnas gali pasimesti ką ir kada pirkti, mat prekių ir nuolaidų – gausybė. Negana to, verta nepamiršti, kad nenumaldomai artėja Valentino diena, kuomet tenka paskutinę minutę sukti galvą ką nupirkti savo mylimam žmogui. Viso to galima išvengti. Panevėžiečiams, miesto svečiams ir visos Aukštaitijos pirkėjams verta nepraleisti vieno didžiausių išpardavimų, kuris vyks jau vasario 11 d.

Karščiausių prekių su didžiausia nuolaida bus galima įsigyti Panevėžio prekybos ir laisvalaikio centre „Babilonas”. Rekordinis išpardavimas vyks tik vieną dieną. Prekybos centras užtikrina itin daug nuolaidų pačiose įvairiausiose parduotuvėse.

Sportuojantiems vertėtų aplankyti „Sports Direct”, nes ten visoms prekėms bus taikoma -20 %, o „Winner Sport” siūlys net -20-70 % nuolaidas visoms prekėms.

Ieškantiems drabužių rekomenduojame užsukti į moteriškais laisvalaikio bei darbo rūbais prekiaujančią parduotuvę „Sidonas”, kuri taikys –20-60 % visoms prekėms. -20 % visoms prekėms siūlys ir visai šeimai drabužius pardavinėjanti „Panda Shop”, o „Batų kalnas” taikys iki -50 % nurodytai avalynei.

Prekių vaikams galėsite įsigyti pigiau parduotuvėje „Baby City”. Ten visoms prekėms bus taikoma -20 %.

Nuolaidas -40 % lagaminams bei -30 % rankinėms ir piniginėms taikys ir „Bag city”. Na, o norintiems pasirūpinti Valentino dienos dovanomis pravartu užsukti į juvelyrinių dirbinių parduotuvę „Tomas Gold”, kuri taikys -10-45 % visoms prekėms bei grožio priemonių parduotuvę „Martina”, kur prekių taip pat galėsite įsigyti pigiau.

Mylinčius knygas kviečiame į „Vaga” knygyną, kuriame visas knygas įsigyti galėsite –10 % pigiau, o leidyklos „Vaga” knygoms bus taikoma -20 % nuolaida.

Planuojantiems įsigyti naujų baldų savo būstui vertėtų užsukti į „Magrės baldus”, kurie taikys -20 % baldams iš ekspozicijos ir sandėlio. Nuolaidų rasite ir baldų bei interjero detalių salone „Berry baldai” bei natūralios medienos kėdes pardavinėjančioje „Venta”.

Aplankyti išpardavimą būtina ir norintiems įsigyti buitinės technikos ar elektronikos, mat „Topo centras” taikys iki -30 % pažymėtoms prekėms, o buities elektroninėmis prekėmis prekiaujanti „Gerduva” taikys -25 % nuolaidą visoms prekėms. Negana to, indų, stalo įrankių ir virtuvės reikmenų parduotuvė „Žana” taip pat stebins didžiulėmis nuolaidomis -30 % visoms prekėms bei papildomą – 10 % nuolaidą nukainotoms prekėms.

Parduotuvė „Norfa” taip pat džiugins specialiais pasiūlymais išpardavimo dienos proga: -30 % buitinei technikai, – 40 % žaislams, -40 % patalynei ir vonios rankšluosčiams, – 40 % puodams ir keptuvėms bei dar daugiau patrauklių pasiūlymų, kurie galios perkant su „Norfa“ nuolaidų kortele.

Apsipirkus kviečiame užsukti užkąsti į prekybos centre įsikūrusius restoranus ir kavines, kur taip pat bus specialių akcijų. „Forto Dvaras” taikys -20 % didžukuliams ir -40-60 % picoms, „Čili Pica” -50 % TOP 10 picoms, o „Hesburger” mėsainio kompleksas kainuos vos 2,75 €.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video