Atvira ugnimi degė 20 metrų aukščio apleistas vandens bokštas (FOTO, VIDEO)

www.rinkosaikste.lt                       

Pirmadienio vakarą priemiestiniame Keleriškių kaime buvo neramu – čia gaudė ugniagesių gelbėtojų automobilių sirenos, mat buvo skubama gesinti atvira ugnimi degančio nenaudojamo pastato – buvusio vandens bokšto.

Kelios minutės po 21 valandos Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pranešimas, kad Kėdainių rajono Keleriškių kaimo Žiedų gatvėje atvira liepsna dega vandens bokštas.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pramonės ir Josvainių ugniagesių komandos, automobilinės kopėčios, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Atvykus ugniagesiams apleisto nenaudojamo vandens bokšto vidus degė atvira liepsna. Ugniagesiai atliko žvalgybą ir nustatė, kad bokštas mūrinis, 20 m aukščio, apatinė dalis 4 m skersmens, viršutinė dalis su vandens rezervuaru – 6 m skersmens, stogas dengtas skarda.

Ugniagesiai ėmė malšinti ugnį, su automobilinių kopėčių pagalba buvo gesinamas pastato viršus, kiti ugniagesiai vandenį liejo iš apačios.

Vanduo gaisrui gesinti buvo vežamas iš 500 m nuo gaisravietės esančio hidranto.

Ugniagesiai visiškai gaisrą užgesino po vidurnakčio.

Numalšinus liepsnas konstatuota, kad išdegė bokšto viduje buvusios suverstos šiukšlės, nudegė medinės laiptų pakopos per visą bokšto aukštį, taip pat išdegė stogo medinės konstrukcijos, sukrito skardinė stogo danga.

Dėl ko kilo gaisras – tiriama. Neatmetama, kad pastatas galėjo būti padegtas tyčia arba dėl neatsargumo.

Plačiau apie gaisrą skaitykite „Rinkos aikštės“ laikraštyje.

3 Komentarai

  • Gesina vandens bokšta,vandenį veža iš už 500 m.Jei neveikentis,nereikalingas,tai kokio b…b…o jis ten stovi?

    • Pilna apleistų griuvenų kaime. Niekam jos nerupi. Keleriskiuose sudege jau svirnas, pirtis, namas. Ar kas rado kaltus? Tyirmaj nutraukti. Bardakas ir viskas.

    • atras ,,savininką“ ir užpliūrys jam baudą už neprižiūrimą ,,nuosavybę“.Kiba nežinai buvusios prichvatizacijos subtilybių,kai traktoriai,kombainai ir fermos atsidūrė ,,ūkinykų“ rankose,o niekam nereikalingi apleisti pastatai ir vandens bokštai kaip pajus atiteko paprastiems kolchoznykams?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video