Atliks traktorių, žemės ūkio mašinų ir jų priekabų techninę apžiūrą (GRAFIKAS)

 Atliks traktorių, žemės ūkio mašinų ir jų priekabų techninę apžiūrą (GRAFIKAS)

ŽŪM nuotr.

Kėdainių r. savivaldybės inf.

Kėdainių rajono savivaldybė informuoja, kad yra patvirtintas traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninių apžiūrų Kėdainių rajono savivaldybėje 2024 m. grafikas.

MĖNUODIENAVIETOVĖ
Kovas5Paaluonys, Pelutava
 7Ažytėnai, Dovydiškiai, Milvydai
 12Akademija, Beržai
 14Labūnava
 19Pavermenys, Okainiai, Paežeriai, Taujankai
 21Surviliškis, Miegėnai
 26Aristava
 28Mantviliškis, Bokštai, Siponys
Balandis2Miesto įmonės ir organizacijos pagal susitarimą
 4UAB „Dotnuva Baltic“, UAB „Linas Agro“
 9AB „Lifosa
 11Krakės, Jaugiliai, Rokai
 16Dotnuva, Šlapaberžė
 18Keleriškės, Lipliūnai
 23Pajieslys, Meironiškiai
 25Kunioniai
 30Pernarava, Jakšiai, Rugėnai
Gegužė2Žiogaičiai, Saviečiai, Gelnai
 7Medėkšiai, Nociūnai, Slikiai, Pėdžiai
 9Skaistgiriai, Vincentava, Langakiai
 14Užupė, miesto įmonės ir organizacijos pagal susitarimą
 16Plinkaigalis, Paskerdūmys
 21Šėta, Piliakalnis, Kuronys, Pagiriai, Kapliai
 23Gudžiūnai, Vikaičiai, Devynduoniai
 28Josvainiai, Juodkaimiai, Sviliai, Angiriai
 30Vilainiai, Tiskūnai, Šventybrastis
Birželis4Lančiūnava, Rudžiai, Petkūnai
 6Beinaičiai, Užkapiai, Vainiūnai
 11Paobelys, Pelėdnagiai, Vainikai
 13Sirutiškis, Kalnaberžė, Vaidatonys
Rugsėjis1-9Visos kitos įmonės ir organizacijos bei fiziniai asmenys, suderinus datą ir vietą

Pastaba. Apžiūros pradžia 10.00 val. pirmame objekte pagal sąrašą.

1. Įmonės, įstaigos, ūkininkai, turintys tris ir daugiau traktorių, kiti subjektai, kurių traktorių, traktorinių priekabų ir kelių tiesimo mašinų apžiūra grafike nenumatyta, dėl techninės apžiūros vykdymo jiems patogiu laiku, suderina su Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyriausiuoju specialistu Arnoldu Noreika p. arnoldas.noreika@kedainiai.lt arba telefonu (8 347) 69 546, 8 671 70627.

2. Už valstybinę techninę apžiūrą mokama į Valstybinės mokesčių inspekcijos sąskaitas LT247300010112394300 („Swedbank“, AB), LT744010051001324763 („Luminor Bank“), LT057044060007887175 (AB SEB bankas), ir kt., įmokos kodas – 53053. Už traktorius, krautuvus, javų ir kitus kombainus bei savaeiges mašinas − 6,80 Eur, už priekabas, srutovežius, medvežius ir kitas prikabinamas mašinas − 5,50 Eur. Valstybės rinkliava už pirmąją vienetinės gamybos traktoriaus, savaeigės ar žemės ūkio mašinos ir priekabos techninę apžiūrą didinama 2 kartus. Už kiekvieną išvykimą atlikti traktoriaus, savaeigės ar žemės ūkio mašinos ir priekabos techninės apžiūros ne pagal grafiką papildomai imama 9,90 Eur valstybės rinkliava. Už traktoriaus, savaeigės mašinos (priekabos) techninės apžiūros talono dublikato išdavimą – 4,20 Eur.

3. Apžiūros dieną privaloma turėti banko mokėjimo nurodymą arba kitų įmokų surinkimo paslaugas teikiančių įstaigų kvitą, elektroninio pavedimo išrašą ar kitą dokumentą, patvirtinantį rinkliavos apmokėjimą, technikos registracijos dokumentą, galiojantį civilinės atsakomybės privalomojo draudimo liudijimą ir vairuotojo pažymėjimą.

4. Žemės ūkio bendrovės, įmonės, ūkininkai, turintys tris ir daugiau traktorių ar priekabų, pateikia apžiūroje dalyvaujančios technikos sąrašą, nurodant transporto priemonių: pavadinimą, markę, valstybinį numerį ir tapatumo numerį iš registracijos dokumentų.

5. Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninė apžiūra vykdoma pagal Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2002 m. gegužės 30 d. įsakymu Nr. 207 „Dėl Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros tvarkos“ patvirtintą tvarką ir techninius reikalavimus.

1 Komentaras

  • Iki Vilniaus gali nuvažiuoti, o iki Regitros aikštelės niekaip. Pavadinčiau invalidais, bet čia būtų dalyvumo lygį turinčių asmenų įžeidimas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video