Ar galės kėdainiečiai autobusu nuvykti prie jūros?

 Ar galės kėdainiečiai autobusu nuvykti prie jūros?

Kėdainių vežėjai neužsiima nemokamu ukrainiečių pervežimu iš registracijos centrų į gyvenamąsias vietas./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Vasaros atostogos paprastai leidžiamos kaime ar sode, Lietuvos pajūryje arba užsienyje. Tiesa, rodos, artimiausi lietuviškojo pajūrio kurortai ne visiems yra ranka pasiekiami – tiems, kurie neturi automobilio ar vairuojančių ir ten nuvežti galinčių draugų, nuvykti prie jūros gali būti ir kebloka.

Kėdainiečiai nerimauja – kodėl iš Kėdainių į Palangą su autobusu nuvykti negalima?

To teiravosi mūsų laikraščio ir portalo skaitytoja, kuri prašė pasidomėti, kodėl pajūrį pasiekti kėdainiečiai gali tik su persėdimu.

Keleivių vežimo bendrovė „Kautra“ informavo, kad visuomet vasaros laiku iš Visagino važiuodavo autobusas – stodavo Kėdainiuose ir vykdavo į Klaipėdą, o paskui ir į Palangą. Tiesa, šio autobuso dar teks palaukti, mat važiavimo sezonas startuoja birželio gale.

„Nuo birželio 26 dienos iš Visagino per Kėdainius į Klaipėdą ir Palangą važiuos autobusas. Iš Kėdainių jis išvyks 7.30 ryte, paskui vakare grįš. Taip pat yra ir kitos įmonės – „Busturo“ autobusas, kuris veža prie jūros, tačiau kelionė juo trunka labai ilgai. 13.35 val. jis išvyksta iš Kėdainių, tačiau pakeliui stoja kiekviename miestelyje, dėl to kelionė iki jūros užtrunka apie 5 valandas“, – komentavo „Kautros“ siuntų skyriaus darbuotoja.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video