Apleistoje statybvietėje degė krūmynai ir šiukšlės

 Apleistoje statybvietėje degė krūmynai ir šiukšlės

Į įvykio vietą ugniagesiai gelbėtojai atvyko per penkias minutes, tačiau degimo požymių nebuvo matyti. Atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad gaisras kilo aptvertoje teritorijoje, pradėto statyti namo pamatų viduje./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienį popiet viename Kėdainių miesto miegamųjų kvartalų pakilę juodi dūmai privertė gyventojus iškviesti specialiąsias tarnybas. Visgi gaisro nebūta didelio, jis užgesintas iki ugniagesių atvykimo. Spėjama, kad gaisrą kažkas sukėlė tyčia arba dėl neatsargumo.

Pranešė gyventojai

13 val. 42 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Chemikų gatvėje, netoli Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos esančioje apleistoje statybvietėje kilo gaisras, galimai dega krūmynai.

Į įvykio vietą buvo pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius.

Užgesino iki atvykimo

Ugniagesiai gelbėtojai į įvykio vietą atvyko per penkias minutes, tačiau degimo požymių nebuvo matyti.

Atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad gaisras kilo aptvertoje teritorijoje, pradėto statyti namo pamatų viduje.

Apleistoje statybvietėje rasta apdegusi ten augusi sausa žolė, krūmynai, šiukšlės. Gaisras buvo užgesintas iki ugniagesių atvykimo.

Spėjama, kad gaisrą kažkas sukėlė tyčia arba dėl neatsargumo.

Turtas parduodamas

„Rinkos aikštės“ duomenimis, šis nebaigtas statyti statinys yra parduodamas. Skelbimą viešojoje erdvėje yra įdėjusi nekilnojamojo turto agentūra „Capital“.

Skelbime nurodoma, kad parduodamas nebaigtas statyti penkių aukštų daugiabutis labai patraukliame Kėdainių daugiabučių kvartale. Pardavėjai skelbia, kad 26 arų sklypas nuomojamas iš valstybės.

Pamatai šiuo metu yra užkonservuoti, jie statyti 1990 metais. Sklype yra visos miesto komunikacijos ir infrastruktūra, puikus asfaltuotas privažiavimas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video