Apie kokias dovanas svajoja merginos?

 Apie kokias dovanas svajoja merginos?

piqsels.com nuotr.

Jei reikia dovanos merginoms, apie esamą jų pasiūlą rinkoje informaciją rasite internete. Tai gali būti ir kosmetikos priemonės, ir kvepalai, ir papuošalai ar gardumynai. Idealiausias variantas – laisvalaikio leidimo dovanų kuponas jūsų širdies damai, sužadėtinei ar šiaip gerai pažįstamai draugei. O patį kuponą geriausia rinktis, atsižvelgiant į pagrindinius dovanos gavėjos pomėgius, mėgstamiausią laisvalaikio leidimo būdą.

Kokia dovana labiausiai tiktų romantiškos prigimties merginai?

Jeigu savo merginą laikote nepataisoma romantike, tai nesuklysite jai padovanoję tokią dovaną, kuri tiktų jums abiem, nes tikėtina, jog ji tikrai nori kartu su jumis pabūti kuo ilgesnį laiką. Tai galėtų būti kuponas, garantuojantis puikų savaitgalį viešbutyje ar poilsio namuose su SPA paslaugomis, grožio procedūromis, arba su aromatinės terapijos masažu.

Taip pat puikiai tiktų ir pasiplaukiojimas jachta Trakų ežeruose arba skraidymas su oro balionu virš Birštone virš Nemuno upės vaizdingų vingių, galima su nedideliu lėktuvėliu dviese paskraidyti ir virš Kauno, pasigrožėti jo panorama iš viršaus.

Ką padovanoti nutrūktgalviškos prigimties, be galo mėgstančiai nuotykius merginai?

Nemanykite, jog vien tik vaikinai mėgsta aštrius pojūčius ir nuotykių kupiną gyvenimą. Pasitaiko, kai ir merginos būna ne iš kelmo spirtos. Tokioms amazonėms pamaloninti verta pasiūlyti dovanų kuponą, kuris garantuoja aktyvų laisvo laiko leidimą. Tarp pačių mėgstamiausių išmėginimų – tai šuolis parašiutu iš trijų kilometrų aukščio, skrydis po parasparnio kupolu, ekstremalus motorinių priemonių vairavimas, čiuožimas vandenlente arba pasišokinėjimas virš bangų su vandens motociklu.

Kokia galėtų būti tinkamiausia dovana merginai Valentino dienos proga?

Kaip žinome, Valentino diena yra vasario mėnesį ir jos proga merginai dovanoti ekstremalias pramogas atvirame ore būtų nepraktiška, gal net neįmanoma. Ta diena skirta porelėms tam, kad jos galėtų saldžiai ir jaukioje aplinkoje praleisti vakarą. Todėl protingiausia išeitis būtų ne kas kita, kaip romantiška vakarienė arčiausiai namų esančiame prabangiame restorane, kurios metu galėtumėte kartu ragauti ne tik vyną, austres, bet ir įvairius gurmaniškus patiekalus. Drąsiai galima teigti, jog po tokios vakarienės porelė kuriame nors iš pasirinktų viešbučių praleistų nepakartojamai saldžią per kraštus besiliejančios meilės naktį.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video