Aliarmuotos visos pagalbos tarnybos: vyras nuo mamos slėpėsi tualete

 Aliarmuotos visos pagalbos tarnybos: vyras nuo mamos slėpėsi tualete

D. Kuprijanovo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Vakar 20 val. 56 min. į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinusi moteris paaiškino, kad yra atvykusi pas sūnų iš kito miesto, o šis neatidaro durų, visą dieną neatsiliepia telefonu, moteris baiminosi, kad sūnui, neseniai patyrusiam insultą, gali būti sutrikusi sveikata ar įvykusi kita nelaimė.

Į Kėdainių miesto Rasos gatvės 14-ąjį daugiabutį namą išskubėjo visos specialiosios tarnybos – ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Atvykus gelbėjimo pajėgoms buvo atlikta žvalgyba, buto durys buvo šarvuotos, tačiau 5-ame aukšte buvo matyti praviras balkonas. 

Į pagalbą buvo pasitelktos automobilinės kopėčios. Pastačius autokopėčias ugniagesys pateko į buto vidų, duris atrakino iš vidaus, įleido medikus ir policininkus. 

Pilietis rastas sėdintis tualete – jis rūkė, ugniagesiams teigė, jog beldimo į duris negirdėjo. Pareigūnams vėliau vyras pripažino, kad su mama nenorėjo bendrauti dėl asmeninių priežasčių.

Į Kėdainių miesto Rasos gatvės 14-ąjį daugiabutį namą išskubėjo visos specialiosios tarnybos – ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

3 Komentarai

  • Tai gandriukui,tai vyrui,tai dar kokiai nesamonei-gelbetojai kviečiami pinigai bira.

  • ”Aliarmuotos” kažin ar vartotinas žodis lietuvių kalboje, Dmitrijau

    • kai Miša pataria Dimitrijui lietuviškos rašybos vingrybėse.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video