5 interjero akcentai, kurie pagyvins bet kokią stilistiką

 5 interjero akcentai, kurie pagyvins bet kokią stilistiką

Kiekvieni namai turi savitą interjero stilių, tačiau kartais sunku rasti funkcionalias detales, kurios efektyviai suteiktų namams daugiau gyvybės, pozityvumo. Interjero dizaineriai pastebi – yra universalių, žinoma, skirtingos stilistikos, detalių, kurios tinka kone visuose namuose. Apžvelkime 5 universalius akcentus, kurie puikiai pagyvins bet kokį namų interjerą.

1. Išraiškingas fotelis

Ryškių spalvų, raštų ir kokybiškų medžiagų foteliai jau ne vienerius metus yra unikali interjero detalė. Dažniausiai juos išvysti galima svetainėje, tačiau jie puikiai pagyvina ir miegamąjį, darbo kambarį, prieškambarį ar net vaikų kambarį.

Išskirtinių tekstūrų, kokybiški audiniai leidžia susikurti komfortišką poilsio zoną. Domina šis namų akcentas? Išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės fotelius galite rasti internetinėje baldų parduotuvėje Magresbaldai.lt.

2. Dekoratyvus veidrodis

Didelis, išskirtinių formų rėmais puoštas veidrodis taip pat gali tapti viena pagrindinių interjero detalių. Jeigu norite unikalaus daikto, patariama ieškoti veidrodžio nišinių baldų gamintojų parduotuvėse ar net vintažo krautuvėlėse.

Senoviniai veidrodžiai, pakabinti keliuose kambariuose, pavyzdžiui, prieškambaryje ir vonios kambaryje, sukurtų ypatingą namų stilių.

3. Unikalių raštų kilimas

Norint greitai ir efektyviai pakeisti erdvę, kilimas – puiki mintis. Dėl raštų ir plauko ilgio pasirinkimų gausos kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą. Kilimą galima kloti bet kurioje namų patalpoje: svetainėje, miegamajame, koridoriuje, vaikų bei vonios kambariuose.

4. Rankų darbo kūriniai

Unikalių formų, nišiniai rankų darbo aksesuarai – vazos, skulptūros, indai ir kitos detalės – puikiai papildo namų interjerą. Patvarūs ir kokybiški rankų darbo indai pagyvins ne tik namus, bet leis susikurti išskirtinę atmosferą per šeimos ar draugų vakarienes, šventes. Kai kurie ypatingi aksesuarai ne tik papuoš interjerą, bet ir džiugins savo funkcijomis.

5. Abstraktaus tipo paveikslai

Paveikslai išlieka vienu populiariausiu pasirinkimų norint suteikti charakterio erdvėms. Abstraktūs meno kūriniai tinka kone visų stilistikų namuose. Klasikai šie suteikia netikėtą prieskonį, o štai moderniuose namuose tampa neeilines formas ir linijas apjungiančia detale.

Visi šie aukščiau minėti unikalūs ir išraiškingi akcentai suteiks išskirtinumo bet kuriems namams. Pasirinkdami praktiškas detales (kilimus, fotelius, vazas, veidrodžius) ne tik papuošite interjerą, bet ir suteiksite namams naujų funkcijų. Svarbiausia pasirinkti savitą stilistiką išpildantį dizainą.

1 Komentaras

  • kilimai… kaip man gražu, dideli puošnūs kilimai.. valymas jų sunkus, tai visada patikim valymo įmonei viatresta.lt. bet kaip pagyvina visą vaizdą.. labai

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video