19-metės kėdainietės močiutė prisiminė paskutines akimirkas

 19-metės kėdainietės močiutė prisiminė paskutines akimirkas

V. Kulčiūnaitės paieškos kol kas bevaisės,/lrytas.lt koliažas

Vygandas Trainys, lrytas.lt

Mįslingas 19-metės kėdainietės Viktorijos Kulčiūnaitės dingimas sukėlė ant kojų jos artimuosius, draugus, policijos pareigūnus – apie merginą nėra jokių žinių jau pusantros savaitės.

V.Kulčiūnaitę šeimos nariai paskutinį kartą matė gegužės 23 dieną, apie 16 valandą – būdama namuose kartu su savo močiute Laimute Kulčiūnaite, mergina sulaukė skambučio telefonu.

„Tuojau ateisiu“, – kažkam pasakė Viktorija, ir netrukus susiruošė iš namų. Močiutei ji pranešė einanti pas savo draugę Inesą, pažadėjusi grįžti po poros valandų.

Pasak L.Kulčiūnaitės, anūkė neatrodė prislėgta ar išsigandusi – buvo žvali, gerai nusiteikusi, paprašė paruošti jai mišrainę, kurią ketino valgyti sugrįžusi.

Merginos telefono signalas dingo gegužės 25-osios rytą – iki tol jis veikė, tačiau surinkus numerį, niekas neatsiliepdavo. Gegužės 26 dieną artimieji dėl paieškos kreipėsi į policiją.

Aut. past.

Atstumas iki draugės – 200 metrų

Atstumas nuo V.Kulčiūnaitės būsto P.Lukšio gatvėje iki Inesos buto Žemaitės gatvėje – maždaug 200 metrų. L.Kulčiūnaitė matė anūkę pro langą žingsniuojančią daugiabučių kvartalu, pro seną katilinę.

Artimieji merginos nesulaukė – ji neatsiliepė nei tą patį vakarą, nei kitą dieną. Inesa tikino, jog su Viktorija nebuvo susitikusi. Kas V.Kulčiūnaitei skambino prieš pat išėjimą, nustatinėjama.

Viliamasi, kad mįslės raktą padės atskleisti tose pačiose vietovėse įrengtos vaizdo kameros.
Viktorija pasiėmė tik telefoną – akivaizdu, kad bėgti iš namų nesiruošė, juolab, kad nebuvo linkusi tai daryti.

Jei užtrukdavo pas draugus, artimuosius visuomet įspėdavo. V.Kulčiūnaitė gyvena su savo seneliais. Jos motina yra išvykusi į Švediją.

Signalas dingo po dviejų dienų

Merginos telefono signalas dingo gegužės 25-osios rytą – iki tol jis veikė, tačiau surinkus numerį, niekas neatsiliepdavo. Gegužės 26 dieną artimieji dėl paieškos kreipėsi į policiją. Svarstoma, kad mergina galėjo tapti nusikaltėlių auka arba įvyko nelaimingas atsitikimas.

Viktorijos draugė Deimantė tvirtino negirdėjusi, kad ji būtų sulaukusi grasinimų. Trečiadienio popietę Viktorijos mama iš Švedijos susiekė su Lietuvoje gyvenančia ekstrasense, kuri pareiškė, kad mergina gali būti prievarta laikoma apleistame Kėdainių pastate, prie Janušavos aikštėje esančios turgavietės.

Artimieji iškart susiruošė ten vykti, buvo pranešta ir policijai.

Policija pranešė apie prapuolusios merginos požymius: apie 165 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, pilkų ilgų plaukų, ant kairės rankos dilbio ir riešo turi ištatuiruotą velnią ir užrašą „Love“.

Išeidama iš namų vilkėjo šviesiai mėlynos spalvos džinsus, tamsiai mėlyną trumpą, ploną striukę, avėjo rausvus batelius storu padu. Socialiniuose tinkluose žinia apie jaunos kėdainietės dingimą pasidalino tūkstančiai žmonių, tačiau jos likimas kol kas nežinomas.

3 Komentarai

  • kas darosi toj klaipedoj, kad ten pastoviai zmones dingsta, ir lb lb retas atvejis atsiranda. tai ko iki siol tu kameru policininkai nepatikrino. keisti dalykai, gal atkata gauna?

    • Kad ji gyvena ne Klaipėdoje o Kėdainiuose. Ir ji dingo Kėdainiuose.

  • Kaip narkomanus tai greit suranda, ale spec. priemones naudoja, o kaip dinksta žmogus dinksta ir pareigunu profesionalumas ir spec priemones. Ne tuos gaudo ka turetu.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video