Žemaitės kvartalo gyventojai organizavo pavasarinę talką

 Žemaitės kvartalo gyventojai organizavo pavasarinę talką

Žemaitės gatvės daugiabučių namų gyventojai galėtų būti puikiu pavyzdžiu kitiems miesto kvartalams – jie jau trečią kartą sukviečia kaimynus į talką./Deimantės Lukšienės nuotr.

Žemaitės gatvės daugiabučių namų gyventojai galėtų būti puikiu pavyzdžiu kitiems miesto kvartalams – jie jau trečią kartą sukviečia kaimynus į talką. Šį kartą susirinko daugiau talkininkų, nei būdavo ankstesniais metais, tad ir darbai buvo atlikti labai spėriai.

Talka organizuojama gyventojų iniciatyva

Deimantė Lukšienė, viena iš talkos organizatorių, pasidžiaugė, kad šį kartą susirinko daugiau talkininkų, nei būdavo ankstesniais metais, tad ir darbai vyko labai sklandžiai.

„Tikrai smagu, kad jau trečiąjį kartą susirenka daugiabučių gyventojai. Šiais metais nemažai  talkininkų susirinko – apie 10 žmonių.

Amžius, tiesą sakant, įvairus: ir jaunesni, ir vyresni darbavosi. Užtrukom neilgai – apie porą valandų. Nors vėjukas nelepino, bet niekas nesiskundė, smagiai pajudėjom ir pavasarinis kiemo vaizdas jau gražus“, – kalbėjo moteris.

Darbštiems miestiečiams į ranką paimti grėblį ar šluotą ir susitvarkyti savo kiemą nėra jokia gėda, tai – puikus pilietiškumo pavyzdys.

Aut. past.

Bendradarbiauja su seniūnija

Daugiabučių namų gyventojai bendradarbiauja su Kėdainių miesto seniūnija. Seniūnas siūlo ne tik paskolinti didmaišių, bet ir išvežti gyventojų sugrėbtus „turtus“.

„Seniūnija kasmet mūsų sukrautus maišus išveža. Sudedame prie kelio ir, kai renka bendras šiukšles – lapus, šakas, ir mūsų maišus paima“, – paaiškino D. Lukšienė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video