Virsdamas medis sutraiškė suoliuką ir nuvertė betoninę šiukšliadėžę

 Virsdamas medis sutraiškė suoliuką ir nuvertė betoninę šiukšliadėžę

Kėdainių miesto seniūnijos darbininkai gavo nenumatytą užduotį – jiems teko nuo pėsčiųjų tako patraukti didžiulį virtuolį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių miesto seniūnijos darbininkai penktadienio rytą gavo nenumatytą užduotį – jiems teko nuo pėsčiųjų tako patraukti didžiulį virtuolį. Beje, miesto parke nuvirtęs medis pridarė nemažai žalos – buvo sutraiškytas suoliukas ir nuversta betoninė šiukšliadėžė.

Pranešė pavakarę

Kėdainių miesto seniūniją pranešimas apie miesto parke nuvirtusį didžiulį medį pasiekė ketvirtadienį, besibaigiant darbo dienai.

Ankstyvą penktadienio rytą prie virtuolio jau darbavosi seniūnijos darbininkai.

Didžiulį medį teko supjaustyti dalimis, kad būtų galima išvežti iš parko teritorijos. Kurį laiką virtuolis buvo užtvėręs pėsčiųjų taką.

Problema yra

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius neslėpė, kad problema išties yra, mat ne tik mūsų kraštuose, bet ir visoje Europoje plinta liga, kuri pažeidžia medžių šaknis ir jos ima pūti. Ilgainiui medis žūva, o nupuvus šaknims jis virsta.

„Miesto parko medžiai šiemet jau buvo apžiūrėti ir sužymėti, kuriuos reikės pašalinti. Tuos darbus mes ir padarysime.

Šis uosis jau buvo avarinės būklės – dalis jo šakų buvo nudžiūvę, šaknys supuvusios“, – paaiškino seniūnas.

Ryte parke sutikti žmonės dėkojo likimui, kad tuo metu, kai medis virto, ant suoliuko niekas nesėdėjo, kitaip pasekmės galėjo būti tragiškos.

Aut. past.

Pridarė žalos

Laimei, virsdamas medis žmonių nesužalojo, tačiau pridarė nemenkos žalos viešajai infrastruktūrai – sutraiškė šalia pėsčiųjų tako stovėjusį suoliuką, nuvertė ir šiukšliadėžę, tačiau betoninis statinys apgadintas nebuvo.

Ryte parke sutikti žmonės dėkojo likimui, kad tuo metu, kai medis virto, ant suoliuko niekas nesėdėjo, kitaip pasekmės galėjo būti tragiškos.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video