Vilainiuose degė garažas: savininkas įtaria padegimą

 Vilainiuose degė garažas: savininkas įtaria padegimą

Ugniagesių gelbėtojų tyrėjai aiškinasi, kokia gaisro priežastis, o garažo savininkas įsitikinęs – garažas buvo padegtas tyčia./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio naktį priemiestiniame Vilainių kaime degė mūrinis garažas. Ugnis sunaikino išpuoselėto ir prižiūrėto garažo vidų. Ugniagesių gelbėtojų tyrėjai aiškinasi, kokia gaisro priežastis, o garažo savininkas įsitikinęs – garažas buvo padegtas tyčia.

Pranešė liudininkai

Penktadienį, 0 val. 43 min., Bendrasis pagalbos centras sulaukė liudininkų pranešimo, kad Kėdainių rajono Vilainių kaime, Melioratorių gatvėje, atvira liepsna dega mūrinis garažas.

Pranešėjas teigė nežinantis, ar viduje yra automobilis, žmonių, tačiau pažymėjo, kad liepsnos siautėja ir garažo viduje, ir išorėje.

Žmogus informavo, kad mūrinis garažas yra sublokuotame garažų masyve, tad kyla grėsmė užsidegti ir kitiems garažams.

Žinomas kėdainietis, medžiotojas, kovotojas už švarią gamtą paaiškino, kad automobilio garaže niekad nelaikė, mat ten buvo jo laisvalaikio karalystė.

Aut. past.

Degė atvira ugnimi

Į įvykio vietą buvo pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai. Jie nelaimės vietą pasiekė per keletą minučių.

Ugniagesiams atvykus, iš garažo veržėsi dūmai, buvo matyti atvira liepsna. Gelbėtojai nupjovė garažo durų spyną. Automobilio viduje nebuvo. Ugnis buvo sparčiai užgesinta.  

Užgesinus gaisrą konstatuota, kad nepataisomai apdegė 6×5 metrų dydžio mūrinio garažo medinės durys, elektros kabeliai, išsilydė elektros automatų dėžė, plastikiniai šviestuvai. Apdegė visi viduje buvę daiktai.

Įtaria padegimą

Ugniagesių gelbėtojų tyrėjai aiškinasi, kokia gaisro priežastis, o garažo savininkas įsitikinęs – garažas buvo padegtas tyčia.

Vyriškis pasakojo, kad kažkas prie durų sukrovė nenaudojamas padangas ir jas tyčia padegė.

Vyras teigė, kad garaže gaisras savaime niekaip negalėjo kilti, mat elektros instaliacija buvo sutvarkyta, be to, išeinant iš garažo elektra būdavo išjungiama.

Laisvalaikio karalystė

Garažas priklauso vienam žinomam kėdainiečiui. Šis yra medžiotojas, kovotojas už švarią gamtą. Jis paaiškino, kad automobilio garaže niekad nelaikė, mat ten buvo jo laisvalaikio karalystė – vyriškis mėgsta ką nors pasigaminti savo rankomis, kai tik turi laisvo laiko.

Garažo savininkas nenuleidžia rankų ir tikisi, kad padegėjas bus išaiškintas ir jam teks atsakyti.

Kol kas įtariamųjų nėra.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video