„Via Balticoje“ žuvo motociklininkas

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienį Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijoje, kelyje „Via Baltica“, įvyko eismo įvykis, kurio metu žuvo motociklininkas.

Pranešimas apie nelaimę Bendrajame pagalbos centre buvo gautas apie 12 val. 30 min. Pranešta, kad ties Šilainių kaimu susidūrė motociklas ir krovininis automobilis, motociklininkui reikalinga skubi medikų pagalba.

Į įvykio vietą atskubėjo greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai. Paaiškėjo, kad susidūrė Turkijos piliečio vairuojamas motociklas BMW ir Lietuvos piliečio vairuojamas krovininis automobilis „Iveco“.

Atskubėję medikai iš karto ėmėsi vyrą gaivinti, tačiau jau netrukus paaiškėjo, kad jam niekas nebegali padėti. Buvo konstatuota 1969 metais gimusio motociklininko mirtis.

1985 metais gimęs „Iveco“ vairuotojas, pirminiais duomenimis, nenukentėjo. Jis pasakojo, kad suko į kairę pusę, į Šilainių kaimą, kuomet pajuto smūgį į kairės pusės dureles. Nuo smūgio motociklas atšoko ir rėžėsi į kelio atitvarus bei ten įstrigo.

Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą ir aiškinasi nelaimės aplinkybes.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video