Vandalai niokoja miesto viešąjį tualetą

 Vandalai niokoja miesto viešąjį tualetą

Kėdainių miesto parko prieigose netoli minareto veikiančiame miesto viešajame tualete lankosi ne tik padorūs lankytojai, bet ir vandalai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto parko prieigose netoli minareto veikiančiame miesto viešajame tualete lankosi ne tik padorūs lankytojai, bet ir vandalai. Pastarosiomis dienomis jie taip niokojo tualetą, kad jį teko net užrakinti. Miesto seniūnija dėl šių įvykių kreipsis į policiją.

Elgiasi nežmoniškai

Kėdainių miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis viešajame tualete rado visišką netvarką, tualetas buvo nusiaubtas.

„Tualetinio popieriaus laikikliai buvo numesti, dozatoriai nulaužti, popierius išmėtytas, sienos apspardytos, šiukšliadėžės išvartytos.

Matosi, kad spardyti ir patys unitazai, nors jie yra antivandaliniai, specialūs, bet batų žymės tai lieka. Baisu kas darosi, tikrai baisu, nes žmonės elgiasi nežmoniškai“, – konstatavo V. Petraitis.

Šioje atokioje miesto vietoje vandalai jaučiasi labai drąsūs, mat joje nėra vaizdo stebėjimo kamerų.

Aut. past.

Kamerų nėra

Šioje atokioje miesto vietoje vandalai jaučiasi labai drąsūs, mat joje nėra vaizdo stebėjimo kamerų.

„Jų juodų darbelių niekas neužfiksavo, niekas nepastebėjo, bet jai kas matė ar kažką žino, galėtų mums pranešti.

Mes kreipsimės į policiją, nes nebeįmanoma kentėti. Juk mes viską tvarkome, prižiūrime, o kažkas suniokoja“, – pyko inžinierius.

Ne pirmas kartas

Specialistas pasakojo, kad šis tualetas nuo vandalų kenčia ne pirmą kartą. Ir kuo toliau, tuo atvejų  daugėja.

„Savaitgalį buvau priverstas tualetą užrakinti, nes nebeįmanoma buvo. Ir pastarosiomis dienomis šis tualetas kenčia vis dažniau. Tai jau ne pirmas kartas. Vieną dieną sutvarkome, o kitą – vėl betvarkė“, – dėstė inžinierius.

Neturi kur dėti jėgų

Vyras teigė manantis, kad tai jaunimo ar paauglių darbas, mat šie galimai neturi kur išlieti jėgų, todėl ir niokoja miesto turtą.

„Vieną kartą ten buvo dingusi šiukšliadėžė, sverianti apie pusantro šimto kilogramų. Manėme, kad ją pavogė. Patys rankomis jos nekeliame, tam reikia technikos, o pasirodo, vandalai šiukšliadėžę nustūmė iki upelio ir įmetė į vandenį. Tai kiek tam reikia jėgos?

Tiesiog manau, kad tai yra žmonės, kurie neturi kur išlieti savo jėgų. Tai ir daro tokias nesąmones, o kenčiam mes visi, nes tai visų kėdainiečių turtas“, – paaiškino V. Petraitis.  

4 Komentarai

  • Kurioj čia vietoj,tas tulikas?O kad Kėdainiuose debylu netruksta-rodo netik šis atvejis.

    • Jio, dar Blazytes tekstai.

    • Pastate tulikus gale parko jokios logikos, vien dėl to, kad kazkas isivestų nuotekas iki savo namo kažkokiam uzkampi prie geležinkelio bėgių, ir tam reikalui išleido 100000 euru, žmonės kedainiu mieste po 10 metu laukia, nuotėkų ir vandentiekio įvedimo, o čia dėl dviejų namų įsivedė, prisidengdami parko tualetais.

  • baisu kai debilizmas bujoja

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video