Valymo robotas tampa kasdieniu pagalbininku namuose

 Valymo robotas tampa kasdieniu pagalbininku namuose

Šiandien namų ruošą nebeturi būti tokia varginanti ir gali leisti sutaupyti laiko bei darbus atlikti dar kokybiškiau. Vienas geriausių sprendimų darbų ruošą organizuoti kitaip – tai valymo robotas. Vis daugiau šeimininkių namuose tokiems prietaisams patiki grindų siurbimą, plovimą ir langų valymą. Kaip tai veikia?

Pasirūpins grindų švara

Jau daug metų lietuvių namuose dirba robotai siurbliai, kurie yra atsakingi už grindų švarą. Kai kurie iš jų gali siurbti grindis, kiti plauti, o treti gali atlikti ir vieną ir kitą funkciją. Jeigu Jums pritrūksta laiko kiekvieną dieną rūpintis namų grindų švara, toks valymo robotas yra puikus pasirinkimas. Jį lengva valdyti, paleisti jį galite net nebūdami namuose.

Tačiau norint gero rezultato, labai svarbu pasirinkti patikimą gamintoją ir modelį. Kai kurie, ypač pigesni modeliai, sunkiai orientuojasi namų erdvėje, palieka išsiurbtų vietų arba darbą atlieka ne taip kruopščiai, kaip norėtųsi.

Išblizgins langus

Ne ką populiaresnis pastaruoju metu yra ir langų valymo robotas. Pastaruoju metu robotai, skirti langų valymui, tampa vis labiau populiarūs. Tai puikus sprendimas patiems įvairiausiems variantams. Pavyzdžiui, jeigu namuose turite daug langų ir valymas užtrunka ilgai, galite rinktis robotą, kuris tai padarys už jus. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų įsigytas valymo robotas yra su laidu, jis be vargo ar sustojimo išvalys visus namų langus, neišsikraus ir darbą atliks greičiau bei geriau nei Jūs.

Taip pat langų valymo robotus labai dažnai pasirenka įvairios įmonės, kurios nenori samdyti profesionalių langų valytojų. Ir, žinoma, daugybė šeimininkių namuose jau pamiršo, ką reiškia valyti langus rankomis, nes robotai tai daro už Jus. Pasirinkus robotą su purškimo sistema ir mikropluošto šluoste, valymo robotas už Jus ne tik išvalys langus, bet ir juos išblizgins.

Kur pirkti robotą?

Jeigu norite savo namuose naudotis langų valymo robotu ar siurbliu, kuris už Jus atliks namų ruošos darbus, rinkitės patikimus pardavėjus. Nepamirškite, kad elektronikos prietaisų grąžinti negalima, todėl pirkite juos pas patikimą pardavėją. Geriausia, jeigu robotas bus parduodamas specializuotoje parduotuvėje. Būtinai prieš tai pasidomėkite kitų pirkėjų atsiliepimais, rekomendacijomis, kurios leis lengviau įvertinti, ar Jūsų pasirinktas valymo robotas iš tiesų yra kokybiškas ir pateisins visus lūkesčius.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video