Vaizdas miesto gatvėse piktina vairuotojus: duobės lopomos ne taip sparčiai, kaip norėtųsi

 Vaizdas miesto gatvėse piktina vairuotojus: duobės lopomos ne taip sparčiai, kaip norėtųsi

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Nors pavasaris jau senokai persirito į antrą pusę, tačiau „Rinkos aikštė“ vis dar sulaukia skaitytojų skundų dėl po žiemos atsiradusių duobių miesto gatvėse. O jos šiais metais, miestiečių teigimu, ypač gilios. Taip pat neslepiama ir pasipiktinimo, jog duobių lopymo darbai vyksta ne taip sparčiai, kaip norėtųsi. Tačiau Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Muznikas su priekaištais nesutinka ir teigia, kad darbai vyksta įprastu ritmu ir stengiamasi gatves sutvarkyti kaip įmanoma greičiau.

Labiausiai duobėta Liaudies gatvė

„Sunku vertinti, ar šiais metais duobių yra daugiau, nes kiekvienais metais žiema yra skirtinga ir kasmet tų duobių yra. Tačiau nemanome, kad šiais metais jų yra išskirtinai daugiau“, – kalbėjo administracijos direktorius.

Pasak jo, sutartis dėl duobių tvarkymo yra pasirašyta dar vasario 27 d. Ji galioja iki metų pabaigos.

Pasak Kėdainių rajono administracijos direktoriaus Gintauto Muzniko, numatoma, jog bus suremontuota 1844 kv. m Kėdainių miesto asfalto dangos – preliminariai tiek šiandien reikės užtaisyti duobių. Šiuo metu atliekamas pirmas etapas, kuris turi būti baigtas iki gegužės mėnesio./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

„Numatoma, kad bus suremontuota 1844 kv. m asfalto dangos – preliminariai tiek šiandien reikės užtaisyti duobių. Šiuo metu atliekamas pirmas etapas, kuris turi būti baigtas iki gegužės mėnesio. Seniūnijos prašymu dabar atliekami darbai Liaudies, A. Kanapinsko, Rasos, Vyturių ir kitose gatvėse, kur reikia sutvarkyti 410 kv. m duobių“, – aiškino G. Muznikas.

Pašnekovo teigimu, seniūnijos vertinimu, šiuo metu labiausiai duobėta yra Liaudies gatvė.

„Seniūnija pateikė prašymą atlikti remonto darbus pagal jų apžiūrėtas teritorijas. Šiandieną, skaičiuojant kvadratiniais metrais, daugiausia duobių yra Liaudies gatvėje. Joje numatyta sutvarkyti 100 kv. m duobių“, – sakė administracijos direktorius.

„Seniūnija pateikė prašymą atlikti remonto darbus pagal jų apžiūrėtas teritorijas. Šiandieną, skaičiuojant kvadratiniais metrais, daugiausia duobių yra Liaudies gatvėje. Joje numatyta sutvarkyti 100 kv. m duobių.

G. Muznikas

Duobių lopymas kainuos daugiau nei 100 tūkst. eurų

Atsakydamas į gyventojų pasipiktinimus, kad duobių lopymas šiais metais trunka ilgiau nei įprastai, G. Muznikas sakė: „Neturiu, su kuo palyginti. Sutartis sudaryta, darbai pradėti pagal esamas oro sąlygas ir jie bus baigti. Sutartis yra tęstinė ir galioja iki rudens, nes per visą sezoną atsiranda vis naujų duobių, todėl tam, kad nereikėtų atlikti naujų pirkimų, sutartis ir sudaroma iki metų pabaigos. Ir, kol leidžia oro sąlygos, asfalto duobės taisomos kiekvieną mėnesį.

Kaip jau minėjau, pirminis etapas turi būti baigtas iki gegužės mėnesio, paskui prasidės kitų gatvių remontai ir t.t. Numatytas kiekis yra gana didelis, bet darbai atliekami pagal poreikį“.

G. Muzniko teigimu, Kėdainių miesto gatvių taisymas savivaldybės biudžetui atsieis daugiau nei 100 tūkst. eurų.

„1 kv. m kainuoja 31,46 Eur, o bendra sutarties suma yra 108 tūkst. eurų“, – teigė administracijos direktorius.

Kaip anksčiau „Rinkos aikštei“ sakė miesto seniūnas Algirdas Krivičius, gatvių duobių tvarkymui pinigų tikrai užteks, gatvės bus sutvarkytos. Dėl daugiabučių kiemų tvarkymo dar neaišku, lėšų dar nėra skirta, tad nieko negalime pasakyti.

Sutartis dėl Kėdainių miesto gatvių tvarkymo šiais metais pasirašyta su jau ne vienerius metus tai darančia bendrove „Ukmergės versmė“.

2 Komentarai

  • Taip duobėtų gatvių nebuvo. Gal atsibuskit, ne po šventes pasirodymams lakstykit, bet imkit darbus dirbt. Nu ir na-cher tokia valdžia. Tiltai nejuda sugriuvę remontais iš vietos. Kamščia kaip į Vilnių įvažiuot per aplinkui. Tamuli, daryk tvarką tam bobinčiuj.

    • Nepatenkintas pastoviai, kritikuoji ir skundiesi? Juk balsavai už Tamulį ir visus kitus, tad nevaizduok dabar kažin ką.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video