Vaidas Grišinas tapo Josvainių gimnazijos vadovu: iššūkių daug, kaip niekada

 Vaidas Grišinas tapo Josvainių gimnazijos vadovu: iššūkių daug, kaip niekada

Josvainių gimnazijos direktorius Vaidas Grišinas paliko mokyklą.

Josvainių gimnazija be tikrojo direktoriaus darbavosi nuo pat birželio mėnesio. Laikinai vadovavęs jai istorijos mokytojas Vaidas Grišinas pasiryžo imtis pilnateisio vadovo pareigų, dalyvavo konkurse – tiesa, vienintelis – ir, laimėjęs konkursą, ugdymo įstaigai vadovaus penkerius metus.

Nauja administracija

Pats direktorius sako puikiai matęs, kad vadovauti imasi itin sunkiu metu, tačiau nusprendęs, kad ryžto ir noro įveikti problemas pakaks.

Tiesa, įsivažiuoti į darbus nebus lengva, mat kolektyvas mokykloje stipriai pasikeitė.

„Labai nemažai pakeitėme darbuotojų, mano visa administracija pasikeitusi iš esmės. Mano pavaduotojai ugdymo reikalams, ūkio reikalams pasikeitę, įkūriau neformaliojo ugdymo kuratoriaus etatą, kurio anksčiau nebuvo, taip pat ir mokytojai keli pasikeitę“, – sakė V. Grišinas. Administracijoje darbuotojus keisti teko, mat anksčiau dirbusieji buvo pensinio amžiaus ir jau išėjo mėgautis ramia senatve. 

Reikia mokytojų

V. Grišinui tapus direktoriumi, viena spraga mokyklos bendruomenėje užsipildė, bet atsivėrė kita. Eidamas direktoriaus pareigas V. Grišinas nebegali dėstyti istorijos, tad gimnazijai reikia kaip įmanoma greičiau rasti, kas galėtų vaikus mokyti šio dalyko.

„Kol kas aš istoriją dar dėstau, tačiau man – jau paskutinė savaitė, po to mokyti vaikų nebegalėsiu. Aš mokiau pilnu etatu, tad vargu ar dabar pavyks rasti mokytoją pilnam etatui. Veikiausiai teks kelių mokytojų ieškoti, ir jiems išdalinsime krūvį.

Taip pat reikia matematikos mokytojo. Turime šiuo metu laikinai, jis kelis mėnesius dar padirbės, tad laiko paieškoms dar turime“, – sakė gimnazijos vadovas.

Yra ir buitinių iššūkių

V. Grišinas neslepia, kad iššūkių išties nemažai. Švietimo sistemos reforma, mokytojų streikas – situacija švietimo sistemoje įtempta kaip niekada, o Josvainių gimnazija turi ir žemiškesnių problemų, kurias reikia spręsti čia ir dabar. 

„Mokytojų streikas mums kol kas kaip ir didelio susirūpinimo nekelia, mes nestreikuojame, tačiau aš žinojau iškart, kad bus sunku, tačiau pasiryžau tam žingsniui. 

Iššūkių ir kitų labai daug, visam kolektyvui reikia susidirbti. Susikaupę labai daug darbų, kuriuos buvo galima ir reikėjo padaryti pavasarį, o mes darome tik dabar, tad tikrai rūpesčių užgriuvo su kaupu.

Maža to, ir stogas kiauras, tai kai sužinojau – dar viena problema, su kuria reikia greitai kovoti. Vis dėlto, stogas stogu, mokinių netrūksta, svarbiausia dabar, kad tik mokytojų turėtume pakankamai“, – vylėsi naujasis ugdymo įstaigos vadovas. 

5 Komentarai

  • Koncervas. Fuj

    • Ir konservų tarpe žmonių pasitaiko.Ne visi ten gi komunistai ir broileriai,komsomolkos da kulkosvaidininkės.

    • Tau gramatnas žmogus – fuj, o beraštis darbietis – ok.?…

  • Drasko subinę jo politinės pažiūros?

  • Snarskas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video