Vagys lankosi Pašiliuose: jų taikinyje – lauko kepsninės

 Vagys lankosi Pašiliuose: jų taikinyje – lauko kepsninės

Pastaruoju metu iš atvirų teritorijų dažniausiai vagiamas daiktas yra lauko kepsninės. Štai Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Pašilių kaime pastebėta, kad iš terasos pavogta kepsninė „Kamado Bono“.

Brangios lauko kepsninės tarp vagių populiarios ne tik vasarą, bet ir žiemą. Vis dažniau pasigirsta pranešimų apie iš atvirų teritorijų – sodų, kiemų, sodybų – pavagiamas kepsnines. Pavogti jas nėra sunku, o ir parduoti gana paprasta. Galbūt tai ir masina vagis, tad gyventojai turėtų labiau saugoti savo turtą – nelaikyti jo lauke.

Vis dažniau

Pastaruoju metu iš atvirų teritorijų dažniausiai vagiamas daiktas yra lauko kepsninės.

Štai kovo 7 dieną, apie 18 valandą, Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Pašilių kaime pastebėta, kad iš terasos pavogta kepsninė „Kamado Bono“.

Nukentėjusieji kreipsi į policiją. Atvykę pareigūnai surinko medžiagą ir pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Nukentėjusieji padarytą turtinę žalą įvertino apie 600 eurų.

Tokius ir panašius nusikaltimus tiriantys pareigūnai sako, kad šiltuoju metų laiku panašių vagysčių įvykdoma dar daugiau, mat atėjus pavasariui ir vasarai žmonės vis dažniau leidžia laiką lauke ir darbuojasi gryname ore.

Aut. past.

Gana dažnai

Kepsninės iš atvirų teritorijų dingsta gana dažnai. 

Štai vasario 1 dieną, apie 17 valandą, pastebėta, jog Kėdainiuose, Topolių gatvėje, iš kiemo pavogta kepsninė „Kamado Bono“.

Pastebėję vagystę nukentėjusieji kreipėsi į policijos pareigūnus. Kėdainiečiai teigė, kad jiems padaryta turtinė žala siekia apie 600 eurų.

Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai ieško įtariamųjų.

Ir soduose

Sausio mėnesį į Vilainių seniūnijoje esančius Vasariškių sodus nuvykusi kėdainiečių šeima apie apie 11 val. 45 min. pastebėjo vagystę.

Sodininkų vos neištiko šokas – buvo išplėštos lauko virtuvės durys, o viduje nebebuvo vienintelio daikto – kepsninės „Komado Bono mini“.

Vagys įsibrovė į aptvertą teritoriją, nukirpę segmentinę tvorą.

Beje, šiuose soduose tokios ir panašios lauko kepsninės pavagiamos tikrai ne pirmą ir ne antrą kartą.

Vien tik iš šios šeimos pavagiama antra kepsninė. Tokios ir panašios vagystės vyksta ir kitose sodininkų bendrijose, kaimuose, kaimeliuose, gyvenvietėse.

Vagys į kiemus lenda ir mieste.

Pareigūnai pataria

Pareigūnai pataria prieš naktį sunešti įrankius ir sodo įrangą į namą ar garažą, o prieš išvykstant iš namų net ir porai dienų lauko kepsnines prirakinti prie specialiai tam skirtų stovų.

Verta prisiminti, kad socialiniuose tinkluose skelbiama informacija, dalinimasis grilio sezono patiekalų ar naujai įsigytos kepsninės nuotraukomis bei atostogų planais į tolimas šalis, labai padeda nusikaltėliams tikslingai suplanuoti vagystę.

Pareigūnų teigimu, toks informacijos atskleidimas tik padidina riziką, kad jūs galite netekti savo turto.

3 Komentarai

  • jamat i klijuojat ant kepsninės drg landsbergio partrietą-joks vagis nenorės š…ntis nagų.Patikrints moments-veikia visu 100 proc,!

    • Tau, kacape ubage, apie kepsninę tik sapne pasvajoti. Lauko šikane Putino portretų prisiklijavęs masturbuojiesi po prakaitu.

  • Kameras statyti

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video