Vagys įžūlėja – nuosavo namo kieme apvogė automobilį

 Vagys įžūlėja – nuosavo namo kieme apvogė automobilį

Nukentėjusiajam pikta, kad vagis įžūliai įėjo į privataus namo kiemą, kurį nuolat sergi šuo. Tačiau panašu, kad vagies jis neatbaidė. Ilgapirštį sudomino kieme stovintis mėlynas „Peugeot“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Savaitgalį pačiame Kėdainių mieste įvykdyta itin įžūli vagystė. Vagis darbavosi privataus namo, kurį sergi šuo, kieme. Negana to, vagystės metu namuose buvo ir šeimininkai. Nors nuostoliai nėra labai dideli, tačiau gyventojai nerimauja ir jaučiasi nesaugūs.

Pastebėjo ryte

Tai, kad apvogtas Josvainių gatvės individualaus gyvenamojo namo kieme stovintis automobilis, buvo pastebėta sekmadienį.

Šeimininkas pastebėjo, kad automobilyje nebėra magnetolos – ji tiesiog išplėšta. Daugiau nieko nepaliesta.

Vyras į policiją nesikreipė, tačiau teigė patyręs keliasdešimties eurų nuostolį. Jis viliasi, kad galbūt pats vagis prasitars savo draugams, šie dar kam nors, o taip kalbos pasieks ir jį patį. 

Tai, kad apvogtas Josvainių gatvės individualaus gyvenamojo namo kieme stovintis automobilis, pastebėta sekmadienį. Šeimininkas pastebėjo, kad automobilyje nebėra magnetolos – ji tiesiog išplėšta.

Aut. past.

Sergi šuo

Nukentėjusiajam pikta, kad vagis įžūliai įėjo į privataus namo kiemą, kurį nuolat sergi šuo. Tačiau panašu, kad vagies jis neatbaidė. Ilgapirštį sudomino kieme stovintis mėlynas „Peugeot“.

„Visada uždarau vartelius, bet šį kartą grįžau pavargęs ir kažkaip nuėjau prigulti neuždaręs.

Mes net nežinome, kada mus apvogė. Ryte tik pastebėjome, kad išplėšta. Mašina irgi nebuvo užrakinta“, – dėstė nukentėjusysis.

Tiki teisybe

Vyras tiki, kad teisingumas visgi triumfuos. Žmogus ir anksčiau yra susidūręs su vagimi, bet tąkart jam pačiam pavyko išsiaiškinti nusikaltimą.

„Normalus vagis juk neis ir nevogs magnetolos, kuri nelabai ko neverta. Dar lupdamas ir apgadino, sulaužė ją.

Praeitą kartą aš pats vagį ir išaiškinau, išaiškinsiu ir šį kartą. Vis tiek išlįs galai. Vietiniai narkomanėliai siaučia, ne rimti vagys čia.

Tik liūdna, kad net savo kieme, savo privačioje teritorijoje, negalime jaustis saugūs“, – atsiduso miesto gyventojas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video