Ugniagesiai rinko teršalus bei ieškojo dujų nuotėkio

 Ugniagesiai rinko teršalus bei ieškojo dujų nuotėkio

Trečiadienio popietę Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai sulaukė dviejų iškvietimų – jiems teko rinkti gatvėje išsiliejusius teršalus bei ieškoti dujų nuotėkio./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Trečiadienio popietę Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai sulaukė dviejų iškvietimų – jiems teko rinkti gatvėje išsiliejusius teršalus bei ieškoti dujų nuotėkio.

Po 15 valandos buvo gautas pranešimas, kad Respublikos gatvėje ant važiuojamosios kelio dalies išsilieję tepalai. Atvykus ugniagesiams ant važiuojamosios kelio dalies 1 m² plote buvo išsiliejęs dyzelinas. Panaudojant dispergentą ir pjuvenas teršalai surinkti, nuplauta ir sutvarkyta važiuojamoji kelio dalis.

Tądien taip pat buvo gautas pranešimas, kad Mindaugo gatvėje esančiame bute buvo jaučiamas dujų kvapas. Atvykus ugniagesiams buvo atlikta žvalgyba namo laiptinėje, dujų kvapo nebuvo. Ugniagesiai pateko į butą, viduje dujų kvapo nebuvo. Iškvietimas pripažintas nepagrįstu.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video