Trūko kantrybė: kaimo gyventojas pats ėmė barstyti kelius

 Trūko kantrybė: kaimo gyventojas pats ėmė barstyti kelius

Beinaičių kaimo gyventojas Skirmantas Laužikas, nors ir buvo su kostiumu, tačiau išsitraukė bagažinėje turėtą kastuvą ir pats pabarstė kelią, nelaukdamas niekieno malonės./Asmeninio archyvo nuotr.

Pastarosios dienos ne vienam automobilio vairuotojui tikras iššūkis. Buvo visko: ir gausiai snigo, ir susidarė plikledis. Kelininkai dirbo pagal nustatytą tvarką, pirmiausia buvo prižiūrimi svarbiausi keliai, o kaimo žvyrkeliai į šią kategoriją nepatenka. Vienam Kėdainių rajono kaimelio gyventojui trūko kantrybė – išsitraukęs iš bagažinės kastuvą pats ėmė barstyti kelius.

Slidus ruožas

Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Beinaičių kaimo gyventojas Skirmantas Laužikas bei jo žmona Agnė kasdien į darbą važiuoja keliu Nociūnai–Beinaičiai–Šėta.

Šiame kelyje yra ypač slidžių ruožų. Vienas toks – netoli geležinkelio pervažos Slikių kaime.

„Čia nuolat būna slidu. Aš visur skundžiausi, kol man trūko kantrybė. Nors ir buvau su kostiumu, sustojau ir pats ėmiau barstyti kelią, nes buvo labai slidu, nenorėjau, kad vėl kokia mašina nuslystų nuo kelio“, – kalbėjo S. Laužikas.

Minėtas kelias prižiūrimas pagal atitinkamą kelių priežiūros lygį, kuris nustatomas pagal tam tikrus kriterijus.

Aut. past.

Įvykių būta

Išties šioje kelio atkarpoje būta ne vieno eismo įvykio, čia nuo kelio buvo nuslydusios ne tik lengvosios mašinos, bet ir keleiviniai autobusai, ir net kelininkų technika.

„Aš vis skambinu direkcijai, kelininkams, skambinu seniūnijai, net su ūkininkais kalbėjau.

Čia toks priežiūros lygis, čia yra žvyrkelis ir jį barsto ir valo, tik kai jau visur kitur būna nuvalyta. Taip man paaiškino. Iš tiesų pikta.

Anksčiau pats smėlio atsiveždavau, barstydavau. Dabar gerai, kad kažkas smėlio krūvą papylė, tai pasibarstysim patys“, – konstatavo vietos gyventojas. 

Sudėtingos sąlygos

Minėtą kelią prižiūri ir valo AB „Kelių priežiūra“. Bendrovė informavo, kad pastarąsias dienas eismo sąlygos keliuose sudėtingos dėl vyravusio snygio.

Minėtas kelias prižiūrimas pagal atitinkamą kelių priežiūros lygį, kuris nustatomas pagal tam tikrus kriterijus. Šiuo metu keliuose situacija yra žiemiška, tačiau stabili. Vairuotojai prašomi būti atidūs.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video