„Toyota“ naudoti automobiliai: kada tikrai verta įsigyti naudotą transporto priemonę?

 „Toyota“ naudoti automobiliai: kada tikrai verta įsigyti naudotą transporto priemonę?

„Toyota“ naudoti automobiliai džiugina tokiais pat privalumais, kaip ir nauji. O naudotų automobilių rinka yra įvairi paklausi, ypač Lietuvoje. Kiekvienais metais daugelis vairuotojų nusprendžia išvengti didelių kainų ir greito nuvertėjimo, susijusių su visiškai naujais automobiliais, ir vietoj to perka naudotus.

Visoje Lietuvoje parduodama daug naudotų automobilių, tarp jų ir Toyota naudoti automobiliai. Pasirinkę Toyota neprašausite, tačiau įsitikinkite, kad žinote, ko ieškote, dėl ko norite eiti į kompromisus ir kaip planuojate tikrinti kokybę. Nepamirškite paprašyti visų reikalingų dokumentų ir atminkite, kad visada turėtumėte pasiimti naudotą automobilį bandomajam važiavimui.

Pateikiame kelias svarias priežastis, kodėl Toyota naudoti automobiliai (ir kitos dėvėtos transporto priemonės) yra geras pasirinkimas:

Pigūs mokesčiai / registracijos mokesčiai

Visiškai naujus modelius apmokestinti ir registruoti visada yra brangiau. Jei pasirinksite šiek tiek senesnę, naudotą transporto priemonę, sumokėsite didelę dalį mokesčių vien dėl to, kad tai yra mažiau sudėtingas automobilis. Daugeliu atvejų transporto priemonių mokesčiai nustatomi pagal esamą automobilio mažmeninę vertę. Daug senesniems automobiliams netgi gali būti taikomi mokesčiai su nuolaida, tačiau geriausia visa tai pasitikrinti patiems prieš sutinkant parduoti.

Papildomos funkcijos

Vienas iš naudotų pirkimo privalumų, į kurį dažnai nepaisoma, yra tai, kad Toyota naudoti automobiliai ir kiti naudoti automobiliai jau turi daug papildomų funkcijų. Tokie daiktai kaip stogeliai, odinės sėdynės, garso sistemos, skystųjų kristalų monitoriai ir integruoti navigacijos įrankiai kainuoja nedidelį turtą, kai transporto priemonė yra šviežia nuo gamybos linijos. Tačiau, kai jis šiek tiek pasens ir funkcijas pakeis pažangiausi modernūs privalumai, jie nepadidins naudotų prekių kainos.

Pigesnės dalys ir remontas

Galiausiai verta paminėti, kad remontuoti naudotą automobilį yra daug lengviau nei taisyti visiškai naują. Tai taip pat žymiai pigiau, nes dalys yra lengvai prieinamos ir nebūtinai turi būti tiekiamos iš oficialių mažmenininkų.

Priklausomai nuo markės ir modelio, automobilių dalių galite įsigyti internetu, automobilių turguose arba gelbėjimo aikštelėse. Tai sumažina išlaidas ir užtikrina, kad bendra priežiūra netaps neįperkama.

Mažesni draudimo mokesčiai

Naršydami parduodamus automobilius Lietuvoje (ypač Toyota naudoti automobiliai), atminkite, kad greičiausiai gausite naudos iš tam tikrų draudimo privilegijų, jei naudosite naudotus automobilius.

Vėlgi, dėl akivaizdžių priežasčių visiškai naujos transporto priemonės draudimas kainuoja daug daugiau. Kuo automobilis blizgesnis ir naujesnis, tuo didesnė rizika draudikui patekus į susidūrimą. Keisdami vieną naudotą automobilį į kitą, galite pastebėti, kad jūsų įmoka visai nedidėja arba tik nežymiai. Kol transporto priemonė neturi turto arešto, galite laikytis tik visapusės apsaugos.

Tinkamai prižiūrėti Toyota naudoti automobiliai mažai kuo nusileidžia naujiems savo modeliams. Greitis, komfortas, kokybė ir saugumas kelyje – štai dėl ko verta rinktis šiuos automobilius!

1 Komentaras

  • Naudoti Toyota automobiliai iki 2006 buvo ir yra tikrai kokybiski, net ir auksta kaina dabar islaiko, ko nepasakysi apie naujesnius. Tie genda taip pat kaip ir kitu markiu.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video