Tilto ir Šėtos gatvėse formuojasi didelės automobilių spūstys

 Tilto ir Šėtos gatvėse formuojasi didelės automobilių spūstys

Rytais, popietę ir darbo dienos pabaigoje Tilto gatvė tiesiog užsikemša automobiliais. Dažnai būna, kad mašinų spūstys nusidriekia per visą gatvę – iki pat Tilto ir J. Basanavičiaus gatvės sankryžos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Jau kuris laikas kraštiečiai vengia važiuoti Kėdainių miesto Tilto bei Šėtos gatvėmis, mat jos dažniausiai ryte ar pavakarę tiesiog užsikemša nuo automobilių. Ypač Tilto gatvė. Tiesa, savivaldybė žada, kad artimiausiu metu problema bus sprendžiama įrengiant laikinus šviesoforus. Tuo metu kraštiečiai įžvelgia dar vieną problemą – Šėtos gatvėje gyventojų paliekami automobiliai šiuo metu taip pat labai apsunkina eismą.

Pora savaičių

Nuo liepos 26-osios Kėdainių mieste įvesti eismo pokyčiai: buvo uždarytas pėsčiųjų ir automobilių eismas per J. Basanavičiaus gatvėje esantį tiltą per Nevėžio upę.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos užsakymu bendrovė HISK (buvę „Panevėžio keliai“) pradėjo minėto tilto griovimo darbus, o kitais metais čia jau turėtų būti baigtas statyti naujas tiltas.

Tilto statybų pabaiga numatoma gegužės pabaigoje.

Formuojasi spūstys

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Uždarius tiltą Kėdainių rajono savivaldybės iniciatyva tranzitinis transportas buvo nukreiptas važiuoti aplenkiant miestą, tačiau nepaisant to didesni transporto srautai pajudėjo Tilto, Kauno ir Šėtos gatvėmis.

Ypač Tilto gatvė rytais, popietę ir darbo dienos pabaigoje tiesiog užsikemša nuo automobilių. Dažnai būna, kad mašinų spūstys nusidriekia per visą gatvę – iki pat Tilto ir J. Basanavičiaus gatvės sankryžos.

„Tranzitiniam krovininiam transportui numatėme apylankas aplenkinat Kėdainių miestą, tačiau įrengus apylankas Tilto ir Šėtos gatvėse apkrovos padidėjo.

Todėl prašome gyventojų supratimo, bus daroma viskas, kad eismo sąlygos pagerėtų. Prašome būti atidesniems, neskubėti“, – tik prasidėjus darbams kraštiečius informavo savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

Savivaldybė žada, kad artimiausiu metu problema bus sprendžiama įrengiant laikinus šviesoforus.

Aut. past.

Įrengs šviesoforus

Tiesa, savivaldybė žada, kad artimiausiu metu problema bus sprendžiama įrengiant laikinus šviesoforus.

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai, reaguodami į tai, kad ties minėtų gatvių sankryža formuojasi spūstys, nutarė šioje vietoje ieškoti galimybių įrengti laikinus šviesoforus.

Pasak Kėdainių miesto seniūno Algirdo Krivičiaus, laikinieji šviesoforai ties Tilto, Kauno ir Šėtos gatvių sankryža turėtų atsirasti artimiausiu metu.

„Tad kėdainiečiams reikia pasitelkti truputį kantrybės ir laikini nepatogumai dėl tilto per Nevėžį remonto darbų bus išspręsti“, – skelbia rajono savivaldybė.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dar viena bėda

Tuo metu kraštiečiai įžvelgia dar vieną problemą – Šėtos gatvėje gyventojų paliekami automobiliai šiuo metu taip pat labai apsunkina eismą.

„Dar galėtų ir Šėtos gatvėje laikinai pastatyti ženklą „Stovėti draudžiama“. Nes kai ten gyvenantys kraštiečiai pristato mašinų gatvėje, tai prasilenkti labai sunku, formuojasi spūstys“, – dar vieną problemą iškėlė dažnai šiuo keliu važiuojanti kraštietė fotografė Kesmina Arlauskaitė.

20 Komentarai

 • Padulkins dar smegenis su tuo tiltų
  Tokį „tiltą“-liepta statys tiek lIko.Geda džiunglėmis.

 • Toks vaizdas,kad miestas neturi vadovaujanciu ir atsakingu asmenu. Uz ka gauna algas? Visiskai nepasiruosta, negi nebuvo kam pagalvoti apie tilto uzdarymo pasekmes ir is anksto tam pasiruosti. Geda.

 • Tai kada tas remontas baigsis?? Tai rašo gruodžio 15, tai va vėl kitais metais?? O dėl šviesoforo, tai patyliu. Visam miestui buvo aišku dar prieš remontus, kad be šviesoforo (o ir su juo nuo rugsėjo 1) bus tragedija, o atsakingiems darbuotojams tik dabar „šovė“ mintis… Trūksta žodžių nuo nekompetencijos…

 • O gerbiama fotografė Kesmina Arlauskaitė užfiksuoja kaip Šėtos gatve pralekia nesveiki vaoruotojai, kad net nesaugu išeiti iš savo namų vaikams??? Ar pastebi kitas problemas? Ištysinių fūrų lakstymus? Gal galėtų patarti ką gyventojams daryti šiuo atveju? Jei tokia žinovė apie gyventojų mašinas.

  • Galiu patarti, kraustykis i vienkiemi, galesi kaifuot

 • Sustojau pakalusiau dadbinyku kada bus pabaigta sako pavasari ant geguzio tilta atidarys

 • Kad mums šviesoforas labai mažai duoda laiko,dar pusė bėdos,bet kai jis šykšti jo į Panevėžio pusę Šėtos gatve važiuojantiems-tai jau tragedija.Visas miestu važiavęs transportas plius dasidėjęs tranzitas…Ir dar.Kadangi iš Vilainių dešinėn kaip ir nėra ko važiuot prie griaunamo tilto,tai ar negalėtume mes,degant raudonui šviesoforui ir nesant nuo Panevėžio pusės mašinų,važiuot tiesiai,a?Pagalvokit gal ,savivaldybės išminčiai eismo organizatoriai…Juk sankryža dabar T formos tapo.

  • Galvojau,kad furos konteineris posūkyje užkris ant manęs,kai didžiuliu greičiu pranėrė vilkikas.Bent jau ženklu sunkvežimiams greitį reikėtų Šėtos gatvėj sumažinti.Rugsėjo pirmoji ant nosies.

 • Tokiuose miestuose kaip Ukmergė Jonava, kur didelės spūstys buvo padarė plastmasinius-biudžetinius žiedukus problema dingo. Tilto sankryža yra plati tikrai toks žiedas tiktų ir nebūtų problemos, nes kiti dvejoja išvažiuoti į kitą kelio pusę ir laukia kol pravažiuos mašinos taip sudarydami spūstį.

  • Musu Tamulis nesugalvos, jam protelio teuksta, jam tik pavalgyt, uzkast…

   • Tau smegenu apart durno komentaro daugiau nieko neiseina gyvenime 🙂

    • Pqciulp desra suka

     • Kad nieko neturi obage velniu ten pas tave siulas ausis laiko smegenu nerasta balvoneli

   • Padaliniai auga tamio munduro. Jiem žmo ęs nerūpi.

 • Bet juk privalo padaryt prie tilto kitą laikiną pravažiaviną. Kodėl jo nėra? Vadovai turėjo į sąlygas įtraukt. Visi kelininkai tai žino. Suardys Šėtos gatvę, o dar vaikai tuoj į mokyklą pradės eiti. Neduok Dieve , tokiuose kamščiuose iki nelaimės vienas žingsnelis.

 • Kritikams ir niurgzliams patarčiau nesisvaidyt tuščiais žodžiais ir mėginimais įžeisti ką nors.Kai kuriems iki Tamulio augti šimtą metų dar reikėtų.Šiandie kaip sykis išpuolė proga pasikalbėt su juo ir seimo nariu Tomu Bičiūnu neoficialioje aplinkoje.Bekalbant keli kėdainiškiai priėjo padėkot merui -viens už renginį Rinkos aikštėje,kiti už įvykdytus pažadus jų asmeniniais klausimais.Normalus dziadas ,be onaro.Tvirtu rankos paspaudimu pasisveikinęs,iškart su Tomu ėmė atsakinėt į klausimą ir pasakot apie rengiamas priemones kamščiams mažinti.Dėkingas jis už normaliai pasisakančių kėdainiečių išreikštą nuomonę ir tikrai vertus dėmesio pasiūlymus.Pasistenkit kur nors ,,pagaut“merą neoficialioje aplinkoje ir pikčiurnoms praeis noras kandžiotis,nes pamatys,kad jis ,kaip minėjau,ne tik normalus dziadas,bet ir šiltas žmogus.Kviečiu prisijungt prie draugiškumą puoselėjančios minties…

  • Daliai kėdainiečių nerūpi tie politikai ypač jauniems, pasisveikinam tik iš mandagumo, sutikę gatvėje, o klausinėt kažko neverta tik tušti pažadai.

 • Kas negerai, debilai? Kad tilta remontuoja? Jums aisku geriau, kad neremontuotu ir viskas butu kaip ruZZkyne.

 • Nu niekaip nesuprantu kam Kėdainių miestui reikalingas seniūnas, kur pažvelgsi netvarka jokios šeimininko rankos. Vaikštau po parką ir matau , kaip meras fotografuoja, žiūrinėja supratau-TVARKA BUS. Ir tikrai ant rytojaus parke darbininkai ne tik būna, bet ir dirba. Yra miesto tvarkymo specialistų, bet naudos iš jų nėra, gal nors hortenzijas patvarkytų. Labai palaikau merą, bet juk vienas visko nepadarysi. Laikykis Valentinai.

 • Bliat, nimokat jus lituviai nieka. Reikia kaip Urdomoj, viska isknysti, isardyti, apsykti ir palykti nx. Uzpilti po to viska stibuklyngu mana vandiniu. Geras vaizdzialis vo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video