Tėvo Stanislovo atminimas negęsta iki šiol (VIDEO, FOTOGALERIJA)

Džestina BORODINAITĖ

Saulėtą šeštadienio pavakarę dvasingoje Paberžėje žmones subūrė baigiamasis jau aštuntojo tarptautinio Paberžės muzikos festivalio renginys, skirtas šviesaus atminimo Tėveliui Stanislovui.

Šiųmečio muzikos festivalio baigiamieji akordai tradiciškai prasidėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

Po jų gausiai susirinkusiems klausytojams įstabią koncertinę programą dovanojo ir muzika į klausytojų širdis kelio ieškojo dainininkas, operos solistas Rafailas Karpis bei Tėvo Stanislovo vardo jaunimo orkestras ir choras.

Kaip įprasta, tiek mišių auką, tiek koncertinį pasirodymą papildė ir vienas iš renginio organizatorių – dainininkas, operos solistas Liudas Mikalauskas.

Meno vadovas pasidžiaugia paskutiniuoju, aštuntąjį kartą vykstančiu Paberžės muzikos festivalio renginiu, kuris sava programa tikrai nenusileido prieš tai buvusiems.

Koncerto klausytojų emocijos, garsių plojimų į taktą antplūdis ir giedojimas kartu sukūrė pakylėtą, dvasinės šilumos kupiną nuotaiką, kuri, leido pasisemti stebuklinga aura ir dvasingumo persipynusios energijos.

Renginio akimirkos – gausioje Giedrės Minelgaitės-Dautorės fotogalerijoje.

Plačiau apie Paberžės muzikos festivalį skaitykite antradienio „Rinkos aikštėje“.

6 Komentarai

  • Reporterė čia kalba ar vaikas kažkoks? 😀 juoko porcija visai dienai

  • Puikus ir profesionalus reportažas, gražios foto, viskas aukštam lygyje, o ponia komentatorė tikriausiai tik pensininkų reportažų pageidauja, jei jau net reporterės balsas kliūva. Gal tokiu žmonių, kai nėra prie ko prikibt ir kaip savo paplavas išpilt, tik prie balso ir lieka kabinėtis.

  • Matosi pas Sandra pavydo kupina ir pykcio, gaila tokiu zmoniu, belieka pasimelsti uz tokia velnio apsesta.

  • O kas Rinkai iš tų reportažų, jei peržiūrų labai labai nedaug. Nebent prieš ponią atsiskaityt, kad darbas padarytas ir tiek.

  • A girdejot Bynas nuo ryt nauja patarėja turės vietoje Vorunes? Girdėjau, kad Mockuvienė. Atitiko kirvis kotą abu nuo žagries

  • Pavydit,kad jūsų vištą išmetė ir normalią pasieme,nors akių nedraskys

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video