Tarptautiniame turnyre jaunieji krepšininkai iškovojo sidabro medalius

Kėdainių sporto centro nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių sporto centro inf.

Praėjusią savaitę Kėdainių sporto centre vykusiame tarptautiniame 2012–2013 metais gimusių berniukų krepšinio turnyre gerai pasirodė kėdainiečiai. Sportininkai užėmė garbingą antrą vietą ir pasipuošė sidabro medaliais.

Turnyre dalyvavo dvi Latvijos komandos: Venspilio ir Ogre krepšinio mokyklų atstovai, bei dvi komandos iš Kauno – Nacionalinės krepšinio akademijos ir „Tornado“ krepšinio mokyklos sportininkai.

Po atkaklios kovos pirmąja vieta džiaugėsi svečiai iš Latvijos – Ogre krepšinio mokyklos atstovai. Antrąją vietą iškovojo Kėdainių sporto centro komanda. Trečioji atiteko Kauno nacionalinės krepšinio akademijos krepšininkams.

Ketvirtą ir penktą vietas atitinkamai pasidalijo Kauno „Tornadas“ ir Latvijos Ventspilis.

Jaunųjų Kėdainių krepšininkų gretose naudingiausiu žaidėju tapo Vytis Stanionis. Gerai pasirodė ir Kajus Mikalajūnas, Markas Petrulis, Titas Žutautas, Benas Petrauskas.

Kėdainių sporto centro komandą treniruoja Gediminas Butkus.