Tarp pajėgiausių šalies lengvaatlečių – kėdainiečiai

Dariaus Kibirkščio nuotr.

Klaipėdoje savaitgalį varžėsi pajėgiausi šalies jaunučių lengvaatlečiai. Lietuvos čempionate Kėdainių sporto centro auklėtiniai iškovojo 3 aukso ir 1 sidabro medalius.

Jaunučių čempionais šuolio į tolį rungtyje tapo Elija Margevičiūtė, nušokusi 5,26 m. Sportininkės trenerė Rasa Sakalauskienė; šuolio į aukštį rungtyje pirmą vietą užėmė Darija Matukaitytė, jos rezultatas – 1,55 m (treneriai R. Jakubauskas ir R. Sakalauskienė) ir Viktoras Petryla nugalėtoju tapo 3000 sportinio ėjimo rungtyje, atstumą įveikęs per 16:07,37 min. (treneris Robertas Kaselis).

Na, o kėdainietis Emilijus Šaliakas toje pat 3000 m sportinio ėjimo rungtyje užėmė antrą vietą, jo rezultatas – 16:15,54 (treneriai J. Romankovas ir R. Kaselis).