Sviedė akmenį į autobusų stotelę, stiklui dužus staigiai spruko

 Sviedė akmenį į autobusų stotelę, stiklui dužus staigiai spruko

Atsirado kėdainiečių, kurie teigė, jog antradienio vakarą, apie 18 valandą stiklą akmeniu išdaužė du paaugliai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Antradienio vakarą Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje esančioje autobusų stotelėje šalia buvusios kolegijos išdaužtas autobusų laukimo stotelės-paviljono stiklas. Atsirado ir įvykį mačiusių liudininkų, kurie nurodė, jog stiklą apie 18 valandą išdaužė du paaugliai. Vienas iš jų stovėjo šalia gatvės, kitas už paviljono nuo daugiabučių kiemų pusės. Būtent šis vaikinas ir metė akmenį į stotelės stiklą ir šis subyrėjo.

Stiklui dužus staigiai spruko

Tai matė tiek stotelėje buvę, tiek tuo metu pro minėtą vietą važiavę žmonės. Jie net sudrausminti jaunuolių nespėjo, mat vos dužus stiklui, šie skubiai spruko į šalia esančius daugiabučių kiemus.

Deja, bet iškart po įvykio nei Kėdainių miesto seniūnija, nei policijos pareigūnai ar viešosios tvarkos sergėtojai pranešimo apie vandalų išpuolį nesulaukė. 

Išdaužtą stiklą nauju pakeis seniūnija

Trečiadienį žmonės apie visą dieną gulinčias pabirusias stiklo duženas pranešė ne seniūnijai, o savivaldybei. Patikinta, kad stiklo duženos bus surinktos ir išvežtos.

Autobusų stoteles prižiūri ir esant reikalui tvarko Kėdainių miesto seniūnija. Ji užtikrino, kad bus pasirūpinta išdaužtą stiklą pakeisti nauju. Taigi, suniokotą stiklą teks pirkti iš mūsų visų, mokesčių mokėtojų, pinigų.

Jei pavyks nustatyti kaltininką, šiam teks paploninti piniginę. Dėl išdaužto paviljono stiklo, jei nesugadinta paviljono metalo konstrukcija, seniūnija patiria kelių šimtų eurų nuostolį, nes grūdintas stiklas brangus. Grūdintas stiklas stotelių įstiklinimui naudojamas todėl, kad dūžtantis paprastas stiklas sužalotų žmogų.

Įvykį matė tiek stotelėje buvę, tiek tuo metu pro minėtą vietą važiavę žmonės. Jie net sudrausminti jaunuolių nespėjo, mat vos dužus stiklui šie skubiai spruko į šalia esančius daugiabučių kiemus.

Aut. past.

Visais atvejais kreipiamasi į policiją

Visais vandalizmo atvejais kreipiamasi į policiją. Kartais pareigūnams pavyksta nustatyti chuliganus.

Kėdainių miesto seniūnija gyventojų prašo nebūti abejingiems ir, pamačius niokojant autobusų laukimo paviljonus ar kitą miesto turtą, paskambinti seniūnijai ar policijai.

Seniūnija džiaugiasi bent tuo, kad pastaruoju metu vandalai aprimę, tačiau pavienių atvejų, kuomet išdaužiami stotelių stiklai, pasitaiko.

3 Komentarai

  • Šalia benkartų buvęs pagautų vieną ir laikytų iki atvažiuos policija,bet paskui,žiūrėk,žmogų imtų ėst visokios šakalų ir žiobrių patelės dėl prievartos prieš škietą,nes ,atseit,jam skaudėjo suspausta ranka ir jis patyrė didžiausius skausmus.Taip kad klausimas ar prie tokios esamos tvarkos imsis kas tramdyt pradedančius žulikaut piemenis.

  • Ką valdžiažmogiai išsiaugino savo įstatymais,dabar tegul iš savo kišenės ir moka,prie ko čia visų pinigai???

  • […] Kėdainių miete, J. Basanavičiaus gatvėje, autobusų stotelėje šalia buvusios kolegijos išdaužtas autobusų laukimo stotelės-paviljono stiklas. Atsirado ir įvykį mačiusių liudininkų, kurie nurodė, jog stiklą akmeniu išdaužė du […]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video