Šventybrastyje – penktoji kraštiečių šventė

 Šventybrastyje – penktoji kraštiečių šventė

Šventės metu netrūko geros nuotaikos, jautrių ir šiltų pašnekesių, sveikinimo žodžių, gardžių vaišių bei skambios muzikos./Organizatorių nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Kaip ir kasmet, į Šventybrastį atkeliauja tradicinė kaimo kraštiečių šventė „Pailsėkime po šimtamečiais ąžuolais“, į kurią kaskart susirenka ne tik vietiniai kaimo gyventojai, bet ir anksčiau čia gyvenę ar tie, kuriems brangus ir artimas šis kraštas. Šiemet Šventybrasčio bendruomenės centro aktyvas pakvietė į penktą kraštiečių šventę, kurios metu netrūko geros nuotaikos, jautrių ir šiltų pašnekesių, sveikinimo žodžių, gardžių vaišių bei skambios muzikos. Koncertinę programą susirinkusiems dovanojo liaudiškos muzikos kapela „Vilainiai“ ir vokalinis moterų ansamblis „Svaja“.

Svarbiausia – skirti dėmesį kiekvienam

Šventybrasčio bendruomenės pirmininkė Vida Pliauskienė įsitikinusi, jog norint, kad šventė būtų patraukli visiems kaimo žmonėms bei į ją atvykstantiems ir neprarastų populiarumo, svarbiausia, – skirti dėmesį kiekvienam.

„Žmonėms svarbus bendravimas, pasibuvimas kartu, o būtent tokie renginiai ir padeda suburti ir sujungti žmones į vieną didelį būrį, leidžia pasidžiaugti bendryste, taip pat praskaidrina kasdienybę, nes būnant kartu laikas prabėga nepastebimai“, – sakė V. Pliauskienė, dalydamasi įspūdžiais apie kraštiečių šventę.

Kraštiečių šventė, anot V. Pliauskienės, jau spėjo tapti gražia, prasminga, nedidelės, bet darbščios bendruomenės tradicija, kuria pasidžiaugti kaskart atvyksta garbūs svečiai, negailintys šiltų ir gražių sveikinimo žodžių./Organizatorių nuotr.

Sulaukia svečių

Kraštiečių šventė, anot bendruomenės pirmininkės, jau spėjo tapti gražia, prasminga, nedidelės, bet darbščios ir darnios bendruomenės tradicija, kuria pasidžiaugti ir išsakyti daug šiltų ir gražių linkėjimų kaskart atvyksta Kėdainių rajono savivaldybės atstovai, Vilainių seniūnas Antanas Bružas, LR Seimo nariai, krašto bendruomenių pirmininkai ir kiti garbūs svečiai.

„Žmonėms svarbus bendravimas, pasibuvimas kartu, o būtent tokie renginiai ir padeda suburti ir sujungti žmones į vieną didelį būrį, leidžia pasidžiaugti bendryste, taip pat praskaidrina kasdienybę – laikas prabėga nepastebimai“.

V. Pliauskienė

Dėkoja apsilankiusiems

V. Pliauskienė susirinkusiems Šventybrasčio kaimo gyventojams, bendruomenės nariams, draugams ir bičiuliams bei valdžios atstovams dėkojo už dėmesį ir pagalbą bei prisidėjimą organizuojant šventę.

„Daugybę metų trunkanti draugystė su visais iš jūsų, teikiama nuolatinė, nuoširdi pagalba vardan mūsų gyvenvietės gerovės ir prasmingi rezultatai, kuriuos gauname įgyvendinę užsibrėžtus tikslus, – pati didžiausia dovana“, – teigė V. Pliauskienė.

2004 metais įsikūrusioje Šventybrasčio bendruomenėje šiuo metu yra 34 nariai, iš viso Šventybrastyje – 170 gyventojų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video