Svarbūs pokyčiai nuo gruodžio 10-osios: keičiasi dalies traukinių tvarkaraščiai

 Svarbūs pokyčiai nuo gruodžio 10-osios: keičiasi dalies traukinių tvarkaraščiai

lrytas.lt/V .Ščiavinsko nuotr.

Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ pristato naują metinį traukinių tvarkaraštį. Traukiniai pagal jį pradės kursuoti nuo gruodžio 10 dienos.

Kaip ir kasmet, sudarydama naują metinį traukinių tvarkaraštį „LTG Link“ pokyčius suplanavo atsižvelgdama į tokius kompleksiškus aspektus, kaip istoriniai ir planuojami keleivių srautai, klientų poreikiai ir per metus gauti ir įvertinti keleivių pageidavimai, turimi traukinių parko ir infrastruktūros pajėgumai, jau pasiteisinę sprendimai ir pan.

Bilietus į pagal naują tvarkaraštį kursuosiančius traukinių reisus jau galima įsigyti tiek internetu, tiek kasose.

Aktualiausi metinio tvarkaraščio pokyčiai:

Vieno populiariausių maršrutų Vilnius–Šiauliai–Klaipėda tvarkaraštyje numatytos minimalios korekcijos. Šio maršruto tvarkaraštis derintas patogiems persėdimams į Mažeikų, Panevėžio, Šilutės bei Kauno kryptis, tokiu būdu sostinę netiesiogiai jungiant su nuo jos nutolusiais didesniais miestais.

Maršrute Vilnius–Kėdainiai–Šiauliai šeštadieniais kursuos po papildomą reisą abiem kryptimis. Penktadieniais–sekmadieniais kursuojantys traukiniai iš Vilniaus išvyks popiet, šeštadieniais–sekmadieniais – papildomai ir ryte.

Iš Šiaulių į Vilnių traukiniai penktadieniais–sekmadieniais kursuos vakarais, o šeštadieniais–sekmadieniais dar papildomai ir priešpiet. Taip pat papildomi reisai bus organizuojami ir prieš didžiąsias metų šventes.

Maršruto Kaunas–Kėdainiai–Šiauliai traukinių tvarkaraščiai keisis minimaliai: toliau bus siūlomas tiesioginis susisiekimas, vykstantis dviem reisais pirmadieniais–trečiadieniais ir keturiais reisais ketvirtadieniais–sekmadieniais. Švenčių dienomis taip pat bus vykdomi 4 reisai.

1 Komentaras

  • Labas vakaras. Noriu paprašyti,kad Kaunas -Karčiupis sustotų 9.20traukinys. Neturim kaip grįžti po naktinės pamainos. Ačiū. Laukiu atsakymo.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video