Sušlubavus sveikatai moteris šaukėsi pagalbos

 Sušlubavus sveikatai moteris šaukėsi pagalbos

Moteris išvežta į ligoninę.

Vėlų ketvirtadienio vakarą į Kėdainių mieste esančią Rožių gatvę skubėjo ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai bei policijos pareigūnai.

Po 21 val. telefonu 112 paskambinusi pranešėja informavo, kad atvykusi pas anytą negali atidaryti durų, girdi, kaip ji šaukiasi pagalbos, telefonu neatsiliepia, galimai sutriko sveikata, duris iš vidaus užsisklendusi. 

Atskubėję gelbėtojai atidarė medines namo duris, įleido policijos pareigūnus bei medikus. Viduje rasta sąmoninga moteris po medikų apžiūros išnešta ir įkelta į GMP automobilį. Nelaimėlė išgabenta į gydymo įstaigą.

1 Komentaras

  • cia buvo paregingi medikai/o as esu susidurusi su abejingais/vasara ejau pas drauge\prie negyvenamo namo stovejo pagyvenes vyras ir prase iskviesti medikus nes jam labai bloga.mob. telefonu iskvieciau med.greitaja pagalba.palaukiau kol jie atvyko.atvyke medikai eme man priekaistauti kam juos kvieciau atseit vyras yra girtuoklis.zmogus buvo tikrai blaivus.sakesi man kad nevalges 3 paras.as medikams prakalbau apie ju sazine.sakau kad gelbeciau suzeista suniuka o cia gi zmogus.vedant i masina vyras nualpo.medikai ji issiveze.tas ivykys mane labai nuvyle.kur mediku atsakomybe.gi yra dave Hipokrato priesaika.tokius reikia bausti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video