Suremontuota ir atidaryta Kėdainių geležinkelio stoties salė

 Suremontuota ir atidaryta Kėdainių geležinkelio stoties salė

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Kėdainiuose po remonto atidaryta geležinkelio stoties keleivių laukimo salė.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovai informavo, kad Kėdainių geležinkelio stoties salė po gaisro suremontuota, pakeistos langų, durų ir vitrinų konstrukcijos, atstatytos vaizdo stebėjimo kameros ir priešgaisrinės sistemos, sukabintos informacinės lentos.

Kėdainių geležinkelio stoties darbo laikas – nuo 7.00 iki 21.00 val.

Bilietų stotyje nusipirkti galimybės nėra, praneša „Lietuvos geležinkelių“ atstovai.

Primename skaitytojams, kad gaisras geležinkelio stotyje kilo šių metų sausio mėnesį. Tuomet sudegė kavos automatas. Ugnis pridarė nemažai žalos, mat buvo apgadintos ir aprūko geležinkelio stoties pastato sienos. Laimei, gaisras buvo laiku pastebėtas ir suvaldytas. Daugiau apie įvykį skaitykite čia.

23-ejų kėdainietis L. B., tyčia padegęs ten stovėjusį kavos aparatą, buvo sulaikytas. Už svetimo turto sugadinimą bei pasikėsinimą sugadinti ar sunaikinti svetimą turtą jam skirta galutinė subendrinta 2 metų 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, ją atliekant pataisos įstaigoje.

5 Komentarai

  • Labai gaila kad negalima nusipirk bilieto….

  • Labai gaila kad negalima nusipirk bilieto….

  • Gal reikia zuikiu važiuoti, jeigu bilietų nėra…

  • to Petia. Reikėtų žinoti , kur norite važiuoti, o jau tada ir bilietą parduos, jei ne kasoj, tai traukinį arba nusipirksite internetu .

  • žinokite, kad ne visi internetu naudojasi, o važiuoti tenka visiems: ir tiems kurie prie jo prieigą turi ir tiems kurie jo neturi. Tad kodėl tokia nesąmoninga tvarka, kad kasoje negalima įsigyti bilieto?
    Tai iš vis kam tada ta geležinkelio stoties salė reikalinga, jei ten nėra veikiančios bilietų kasos. GYVENAME GEROVĖS VALSTYBĖJE….DIEVE, DIEVE kokia nesąmonė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video