Geležinkelio stotyje degė kavos automatas

 Geležinkelio stotyje degė kavos automatas

Į įvykio vietą atvažiavus specialiosioms tarnyboms buvo matyti, kad stipriai uždūminta geležinkelio stoties keleivių laukimo salė. Ugniagesiai pateko į salės vidų, atliko žvalgybą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių geležinkelio stotyje sekmadienio popietę kilo gaisras, kurio metu sudegė kavos automatas. Ugnis pridarė nemažai žalos, mat buvo apgadintos ir aprūko geležinkelio stoties pastato sienos. Laimei, gaisras buvo laiku pastebėtas ir suvaldytas.

Degė automatas

Bendrąjį pagalbos centrą pranešimas apie gaisrą Kėdainių miesto S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje pasiekė po 15 valandos.

Buvo pranešta, kad gaisras kilo geležinkelio stoties pastate, matosi daug juodų dūmų.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis ugniagesių gelbėtojų skyriai bei Pramonės ugniagesių komanda. Išskubėjo ir greitosios pagalbos medikai bei policijos pareigūnai.

Veržėsi dūmai

Į įvykio vietą atvažiavus specialiosioms tarnyboms buvo matyti, kad stipriai uždūminta geležinkelio stoties keleivių laukimo salė.

Ugniagesiai pateko į salės vidų, atliko žvalgybą. Buvo konstatuota, kad dega gėrimų automatas. Nedelsiant gaisras buvo užgesintas.

Ugnis pridarė nemažai žalos, mat buvo apgadintos ir aprūko geležinkelio stoties pastato sienos. Žmonės įvykio metu nenukentėjo.

Aut. past.

Ugniagesiai ištempė automatą į lauką. Specialiu ventiliatoriumi buvo išvėdintos gausiai uždūmintos patalpos.

Žala nustatinėjama

Ugnis pridarė nemažai žalos, mat buvo apgadintos ir aprūko geležinkelio stoties pastato sienos. Nuostoliai bus įvertinti artimiausiu metu.

Pirmadienį į įvykio vietą atvyko gaisrų tyrimo pareigūnai, jie aiškinasi, dėl ko automatas užsidegė.

Nelaimės metu suveikė pastate įrengta priešgaisrinė signalizacija. Žmonės įvykio metu nenukentėjo.

1 Komentaras

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video