Sunerimęs dėl garaže užsirakinusio kaimyno iškvietė specialiąsias tarnybas

 Sunerimęs dėl garaže užsirakinusio kaimyno iškvietė specialiąsias tarnybas

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Ketvirtadienio vakarą visos Kėdainių specialiosios tarnybos skubėjo į mieste esančią Kęstučio gatvę.

17 val. 41 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kęstučio g. 1, garažų bendrijoje ,,Motoras“ kaimynas garaže kelias dienas vartojo alkoholį, dabar 4 valandas neatsiliepia į šauksmus ir beldimą, yra užsirakinęs sklende iš vidaus.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Atvykusios tarnybos taip pat nesėkmingai bandė prisibelsti. Tuomet ugniagesiai atsinešė diskinį pjūklą ir jau ketino pjauti duris, kai netrukus jas atvėrė pats viduje buvęs garažo savininkas.

Vyras paaiškino, kad miegojo. Jis pyko ant kaimyno, kad šis dėl jo iškvietė specialiąsias tarnybas, ragino nubausti kaimyną.

Tačiau pareigūnai paaiškino, kad  šiuo atveju iškvietimas nebuvo melagingas, kaimynas nuoširdžiai jaudinosi dėl kaimyno sveikatos.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video