Sunerimę kaimynai gelbėjo kaimynės gyvybę

 Sunerimę kaimynai gelbėjo kaimynės gyvybę

Atvykus specialiosioms tarnybos durų taip pat niekas neatidarė, šaukiant niekas neatsiliepė. Gavę policijos pareigūnų leidimą ir norėdami padaryti kuo mažesnę žalą moters turtui, ugniagesiai nutarė į moters namus patekti pro balkoną.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone praėjusią savaitę vyko neeilinė gelbėjimo operacija – sunerimę kaimynai gelbėjo savo kaimynės gyvybę. Moters būklė šiuo metu yra sunki, prognozuoti nieko nesiryžta net medikai, o kaimynai sakė, kad panašios nelaimės ir reikėjo tikėtis, mat moteris buvo tiesiog išsekusi ir labai nusilpusi.

Kreipėsi gyventojai

Į Vilainių seniūniją kreipėsi sunerimę vieno daugiabučio namo gyventojai. Žmonės teigė, kad jau keletą dienų nemato savo kaimynės, kuri skundėsi prasta sveikata.

Moteris buvo žinoma kaip turinti daug ligų, sudėtingo bendravimo.

Vilainių seniūnijos socialinė darbuotoja, reaguodama į pranešiną, paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir pranešė apie susidariusią situaciją – į pagalbą teko kviestis visas specialiąsias tarnybas.

Viduje rasta moteris, kuri teigė negirdėjusi jokio beldimosi, buvo užsirakinusi duris. Medikai patikrino moters sveikatą – ji buvo laba sudėtingos būklės, tad buvo nutarta ją nedelsiant vežti į ligoninę.

Aut. past.

Pranešė darbuotoja

Bendrąjį pagalbos centrą 11 val. 14 min. pasiekė socialinės darbuotojos pranešimas, kad moteris, gyvenanti Vilainių seniūnijos Tiskūnų kaimo Naujojoje gatvėje, daugiabučio namo antrame aukšte, neatidaro durų.

Moteris neatsiliepia į beldimą, tad įtariama, kad jai sutriko sveikata ar nutiko dar didesnė nelaimė.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Teko lipti

Atvykus specialiosioms tarnybos durų taip pat niekas neatidarė, šaukiant niekas neatsiliepė.

Gavę policijos pareigūnų leidimą ir norėdami padaryti kuo mažesnę žalą moters turtui, ugniagesiai nutarė į moters namus patekti pro balkoną.

Ištraukiamosiomis kopėčiomis jie užlipo į antrajame pastato aukšte esantį neįstiklintą balkoną ir per langą pateko į butą.

Ugniagesiai iš vidaus atrakino buto duris, įleido medikus ir policijos pareigūnus.

Sunkios būklės

Viduje buvo rasta moteris, kuri teigė, jog negirdėjo jokio beldimo, buvo užsirakinusi duris.

Medikai patikrino moters sveikatą – ji buvo labai sudėtingos būklės, tad buvo nutarta ją nedelsiant vežti į ligoninę.

„Kiek aš žinau, moters būklė sudėtinga, prognozuoti nieko nesiryžta net medikai, o kaimynai sakė, kad panašios nelaimės ir reikėjo tikėtis.

Moteris yra gana keista, kaimynai dėl jos gyvenimo būdo skundėsi gana seniai. Tame bute tikrai buvo problemų, buvo baisi netvarka“, – informavo Vilainių seniūnas Antanas Bružas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video