Sukėlė eismo įvykį, pasišalino, bet buvo priversta sugrįžti (FOTOGALERIJA)

 Sukėlė eismo įvykį, pasišalino, bet buvo priversta sugrįžti (FOTOGALERIJA)

Policijos pareigūnai skubėjo į J. Basanavičiaus g. 93-iuoju numeriu pažymėto prekybos centro ,,Maxima“ automobilių aikštelę./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ketvirtadienio vakarą policijos pareigūnai skubėjo į J. Basanavičiaus gatvės 93-iuoju numeriu pažymėto prekybos centro „Maxima“ automobilių aikštelę. Buvo pranešta apie eismo įvykį ir iš jo pasišalinusią vairuotoją.

Pranešė 112

Bendruoju pagalbos telefonu po 18 val. paskambinęs asmuo pranešė, jog palikęs savo automobilį stovėjimo aikštelėje rado jį apgadintą. 

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai, o nukentėjusysis jiems paaiškino visą situaciją.

Apgadino ir pasišalino

Jaunas vyras pasakojo, kad aikštelėje paliko savo BMW automobilį ir nuėjo į prekybos centrą. O sugrįžęs rado jį apgadintą. 

Pasirodo, aikštelėje buvę žmonės matė, kaip moters vairuojamas automobilis apgadino kitą mašiną ir nuvažiavo.

Liudininkai pasakojo, kad apie 40 metų moteris, vairavusi visureigį „Nissan“, apgadino stovėjusį BMW./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Liudininkai perdavė pasišalinusio automobilio nuotrauką. Jie pasakojo, kad apie 40 metų moteris, vairavusi visureigį ,,Nissan“, apgadino stovėjusį BMW.

Pasak jų, moteris išlipo, apžiūrėjo automobilį, sėdo ir nuvažiavo.

Atvykę pareigūnai pagal automobilio valstybinius numerius rado jo savininką, susisiekė su juo telefonu ir vairuotoja privalėjo grįžti. 

Aut. past.

Teko sugrįžti

Atvykę pareigūnai pagal automobilio valstybinius numerius rado jo savininką, susisiekė su juo telefonu ir vairuotoja privalėjo grįžti. 

Grįžusi į įvykio vietą moteris aiškino, kad nepastebėjo, kad apgadino kitą automobilį.

Ukrainos pilietė buvo blaivi.

Deklaruoti arba pranešti

Policijos pareigūnai sako, kad sukėlus net menkiausią eismo įvykį pasišalinti nevalia. 

Dauguma tokių ir panašių eismo įvykių dėl nedidelio greičio nesukelia sveikatos sutrikdymo ir palieka tik nedidelius įbrėžimus ant automobilio.

Vis dėlto kad ir kokios nereikšmingas būtų pasekmės, apie incidentą vertėtų pranešti. Tai padarius, bus pasirūpinta trečiųjų šalių turtu ir su juo susijusiais nuostoliais.

Kai padaroma žala nesiekia 750 eurų, bet vairuotojas iš įvykio vietos pasišalina, Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta bauda svyruoja nuo 600 iki 1100 eurų. Jei žala didesnė nei 750 eurų – nemalonumų gali būti dar daugiau. Apie incidentą ne tik būtina pranešti apgadinto turto savininkui, bet ir itin svarbu užpildyti eismo įvykio deklaraciją. Jei savininkas nerandamas, reikia kviesti policiją.

Pasišalinimas iš įvykio vietos gali baigtis teisės vairuoti praradimu.  

20 Komentarai

 • Šitaip apgadinti ir nepastebėti… tik mūsų broliai ukrai gali.

 • Jiems taisykles negalioja, nes zino, kad pasakys is Ukrainos ir atleis zmones ir sumes ant naujo dzipo, nieko blogo

 • Juo kiškis lietuviai į Ukraina savo santaupas,o Zelenskis už jas Ispanijoje vilas perka,dar kur,greta V.Putino vilos-tai pranešė atlyke patikrinimus JAV ČŽV.

  • …skaitydamas stapterk, nes blogai „suvirškini“ ką perskaitai. Ne Zelenskis pirko vilą Ispanijoje.

   • Dar nepirko? tai dar pirks.

 • aš iš Ukrainos.Dar yra pretenzijų?Ne? Vadinasi mes v rasčiote….

  • Geras!!!

   • Prie ko čia Ukraina, susimesime ant džipo…vatnikai jūs. Ten dar sovietinis mentalitetas, ar nesenai čia mes patys nuvažiuodavome iš tokių smulkių auto įvykių?

    • Paprasyk konservu, kad kgbistu sarasus atbolkuotu, paskui kitus vatnikais vadink, nes manau islystu blogu dalyku is tavo partijos mylimu konservu

 • Turtuoliai ukrainiečiai su džipais važinejasi ,o vargšai kovoja ir apkasuose vargsta .Nesuprantu kokie ukrainiečiai ,kad tarp saves rusiškai kalbasi .

  • Dazdravstvujiet velikij i moščnyj russkij jazyk s kotorym my ulicy mietiom i žopu podtirajiem.

 • Vieno nesuprantu,kodėl tarp migrantų tiek daug tarnybai tinkamų vyrų ne tik mūsų šalyje,bet ir egzotinės? Gal reiktų juos grąžinti ,kad gintų savo šalį?

 • Analogišką atvejį, kai AMB dukra Laima Mertinienė , važiuodama iš kavinės , užkliudė ir apgadino šalia stovinčią mašiną ir taip pat pabėgo iš įvykio vietos. Kamerų ir liudininkų dėka buvo išaiškinta ir Mertinienei buvo atimtos teisės, nors ji prašė, kad būtų skirta tik bauda. Ir panašių atvejų būta ne vieno. Ukrainiečiai tokie patys žmonės kaip ir mes- visokių yra ir ukrainiečių, ir lietuvių. Šiaip jau mašina gerokai apdaužyta ir nepastebėti neįmanoma. Kvailai padarė, kad pabėgo.

 • Basanavičiaus gatvė yra kiekviename Lietuvos mieste. Na, Basanavičiausg. 93, tas aišku. Tai gal buvo tikslinga parašyti kokiame Lietuvos mieste buvo įvykis. Ar ponaičiai žurnalistai ir patys nesusigaudot savo rašinėliuose..

  • ir valdžios pacukai,kai Lietuvoje esantys ukropabėgėliai imsis diktuot savo reikalavimus ir sąlygas.Tada jie,matjtvojuzanogu,prisimins,kad Lietuvoje ir lietuvių turėtų būti,kuriems pagal pareigą privalėtų tuos vadžiasnukius ginti nuo svetimos šalies ateivių.

  • Vuoleta. Paciulp pimpa. Cia kedainiu laikrastis daune. Ne amerikoj avarija. Ciulp mano kaliosa

 • Reikėjo kšdulkint stačia ir viskas. Jakubauskas val nesupyktų. Ataip a taip atpista ukrainoje ji

  • O aš galvoju kaip čia taip greitai ir kokiame užkampy jie surado tą červoną rūtą?Agi pagal jakubovskio tačkės numerį…

 • pirma i svo darza paziurekit dar netaip padaro ir nuvaziuoja, is masinos nemoka dauguma islipti aptranko salia stovincias masinas ir nuvaziuoja

  • Sakai nuvažiuoja…Va Birutės gatve privažiavau Basanavičių ir stoviu belaukdams žalio.O nuo viaduko pusės mašinytė suka aukštyn į Birutę.Aha,už vairo policininkė.Tai brūkšt man per kairįjį sparną ir …nuvažiavo.Apakau nuo įžūlumo.Apsisukęs nupyliau į mentūrą,o ten toji ponia-panelė užrakinėja mašinkos durelas.Ar kas atsitiko ,paklausė.Ne,sakau,tik va znoką tamsta palikai ant mano lokomobilio.Ji nuėjo pasitart pas kolegas,o tie matyt davė patarimą užpildyt popieras.Pastovėjo,pažiūrėjo ir matyt mirktelėjo jai.Nuėjom popieras pildyti.Agi aš žvilgt į antpečius,a ty vainikas su žvaigžde.Tady jos atsiprašęs kilstelėjau užgulusį kalnierių…A gosodi,ty cielos dvi!Pulkininkė-leitenantė dabartinių čėsų.Suslabau i klynas pašlapo… Sakau gal baigiam jau …Ne,atsakė principingai ir užubaigė pildymą.Pasirodo,tądien iš Vilnios komisija buvo atvažiavus papurtyt mūsiškių po kokių tai eilinių pasišiukšlinimų.Matau,eina nemenki činai pro šalį ir linkčioja jai.Nu ,draudimas man 250 atsiuntė…Ant maliavos,tsakant.Atvirai pasakysiu,patam džiaugiaus ir pats ko nereikalingo nevėptelėjęs,labai santūriai ir mandagiai pabendavęs su tikrai gražia moterimi.Aš jai prisipažinau,kad pagalvojau ją esant kokia nagla mūsų postine,kuri net nepasukusi nosies nuvažiavo nuo autoįvykio vietos…Va,bratkos,kokių dalykų pasitaiko.Daba atminčiai laikau tą protokolą ar kaip ten jį su visais rekvizitais ir parašais,kad buvau taranuotas VRM…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video