Specialistai perspėja:„Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

 Specialistai perspėja:„Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Mus rekomenduoja „Creditinfo“

UAB „Remvalus“ langų remonto įmonė įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2021 m“   Šis sertifikatas pažymi, kad įmonė yra patikima ir padeda kurti geresnę Lietuvos ekonominę padėtį ir yra patikimas Jūsų partneris.

Norėdami šiltai gyventi ir kvėpuoti švariu oru, pasikeiskite langų tarpines ir įsirenkite kokybiškas orlaides

Kodėl reikia keisti tarpines? Standartinių guminių tarpi­nių eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokių guminių tarpi­nių priežiūros darbų (nevalėte ir netepėte silikonu), jos tam­pa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kau­piasi drėgmė.

Netinkamai eks­ploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, susiploja, ištežta, tampa kaip kramtoma guma arba  sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio suskilinėja ir sukietėja, susidaro ledo tiltai arba tiesiog  prišala lango varčia prie rėmo, to­dėl būstų šeimininkai savo pini­gais pradeda ne tik  šildyti kiemą, bet ir pažeidžia lango izoliacines savybes.

Kas gi iš mūsų taip prižiūri langų tarpines? Niekas! Tad be­lieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes, kokybiškas tarpines , kurios nereikalauja jokios priežiūros ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis.

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis

Q-LON tarpinėms suteikia­ma 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraran­da daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia  jokios papildomos priežiūros per visą eksploata­cijos laikotarpį. Tarpinės atsparios ultravioleti­niams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš po­liuretano putų ir apgaubtos karbo­nu – tai užtikrina ilgaamžiškumą.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravi­mai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant Q-LON tarpinės puikių savybių nepra­randa net ir  po 30 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios.

Įleiskime šviežio oro su AIR-BOX vožtuvais

Norint išvengti langų rasoji­mo, pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Pasikeitęs senus langus į plastikinius, ne vienas susidūrė su pelėsio atsiradimo ir langų rasojimo problema. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos, patalpose atsiranda pelėsis, grybelis, pradeda kauptis bakterijos.  Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei bei sveikatai. Medi­niai langai kvėpuoja, o plastiki­niai – ne. Išeitis – ventiliaciniai vožtuvai AIR-BOX.

Atvykęs pas jus UAB „Remvalus“ specialistas,   patikrins jūsų  langų sandarumą, tarpinių nusidėvėjimą, lango varčios mechanizmą, patars ir suskaičiuos darbų sąmatą. Mūsų meistrai, jums pakeis langų tarpines, sureguliuos langą, išvalys ir suteps judančias metalines lango konstrukcijas. Ir jūsų langai jums vėl tarnaus kaip nauji dar 20 metų.

 Šiuo metu  dėl išaugusios langų remonto paklausos, darbai atliekami  dviejų mėnesių bėgyje nuo užsakymo priėmimo. Užsakius tris ir daugiau langų remontą  bus taikomos individualios  nuolaidos. UAB „ Remvalus“ specialistai  dirba visoje Lietuvoje.

www.remvalus.lt

Daugiau informacijos tel. 8 606 93 229.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video