Specialiosios tarnybos surengė masinę šventę vaikams

 Specialiosios tarnybos surengė masinę šventę vaikams

Tarsi pagal užsakymą saulėtas oras tądien leido vaikams pasidžiaugti Vytauto parke vykusiu renginiu, buvo matyti, kad vaikams įdomu, smagu, gera./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto Vytauto parke rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su partneriais Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse suorganizavo masinį renginį vaikams ir jaunimui „Būk saugus“, kurio metu jaunimas susipažino su policininko, mediko, kario ir ugniagesio gelbėtojo profesijomis, dalyvavo saugaus elgesio mokymuose bei viktorinose, mokėsi saugiai važinėti paspirtukais ir linksmai pramogavo su vaikų bičiuliais Amsiumi ir Lapiuku.

Skirtas jaunimui

Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mickevičienė sakė, kad vaikams visa informacija pateikiama ne tik rimtai, bet ir žaidimo forma.

„Šiandien norime vaikams priminti, kad jie bet kurią dieną turi būti saugūs. Vaikams mes primename, kad jie turi būti saugūs ne tik gatvėje, bet ir namuose, kieme.  

Paruošėme jiems užduotėlės, jie turės apeiti stoteles, pasikalbėti su visų specialiųjų tarnybų darbuotojais. Taip žaidimo forma vaikai mokosi, puikiai viską sužino ir įsimena“, – kalbėjo A. Mickevičienė.

Nuolatinis darbas

Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai papasakojo apie automobilius, medicininę įrangą, supažindino su pirmosios medicininės pagalbos teikimo principais./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pareigūnė pažymėjo, kad darbas su vaikais ir jaunimu vyksta visais metų laikais, o vasarą organizuojama masinė šventė, į kurią susirenka šimtai vaikų.

„Su vaikais ir jaunimu dirbame nuolat: tiek mokslo metais, tiek vasarą. Žinoma, kiekvienas metų laikas turi savo specifiką.

Vasarą mes mokome saugaus elgesio vandenyje, gatvėje, kieme, žaidimų aikštelėse.

Vytauto parke rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su partneriais suorganizavo masinį renginį vaikams ir jaunimui „Būk saugus“.

Aut. past.

Prasidėjus mokslo metams labiau akcentuojamas saugus elgesys gatvėje, pasibaigus mokslo metams aiškiname, kaip turiningai leisti laisvą laiką.

Daug dirbame su jaunimu, vaikais. Primename vaikams ne tik jų teises, bet ir teisinę atsakomybę“, – akcentavo A. Mickevičienė.

Veiklos netrūko

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai vaikus supažindino su ugniagesio gelbėtojo profesija, kaip naudotis pirminėmis gesinimo priemonėmis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Tarsi pagal užsakymą saulėtas oras tądien leido vaikams pasidžiaugti Vytauto parke vykusiu renginiu, buvo matyti, kad vaikams įdomu, smagu, gera.

Susibūrę į komandas vaikai turėjo aplankyti visas palapines, atlikti užduotis, vaikus kalbino Amsius ir Lapė, itin daug dėmesio sulaukė VšĮ „Būk saugus LT“ paspirtukų ir elektrinių paspirtukų trasos.

Renginyje buvo demonstruojama policijos transporto priemonių ginkluotė ir specialios priemonės.

Susibūrę į komandas vaikai turėjo aplankyti visas palapines, atlikti užduotis, vaikus kalbino Amsius ir Lapė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai vaikus supažindino su ugniagesio gelbėtojo profesija, kaip naudotis pirminėmis gesinimo priemonėmis. Pristatė ugniagesių gelbėtojų transporto priemones ir įrangą.

Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai papasakojo apie automobilius, medicininę įrangą, supažindino su pirmosios medicininės pagalbos teikimo principais.

Taip pat visų atėjusiųjų laukė daug kitų veiklų bei siurprizų.

„Tegul renginio metu įgytos žinios leidžia jums visiems būti saugesniems“, – linki visų renginyje dalyvavusių specialiųjų tarnybų pareigūnai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video