Siaubingas gaisras rajone: iš degančio namo kaimynę ištempė per langą (FOTOGALERIJA)

 Siaubingas gaisras rajone: iš degančio namo kaimynę ištempė per langą (FOTOGALERIJA)

Naktį iš pirmadienio į antradienį Kėdainių rajone kilo didelis gaisras./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš pirmadienio į antradienį Kėdainių rajone Juodžių kaime kilo didelis gaisras, kurio metu visiškai sudegė medinis rąstinis namas. Laimei, mažame kaimelyje gyvena draugiški ir pilietiški kaimynai – vienas iš jų namo savininkę ištempė iš degančio namo ir taip išgelbėjo jos gyvybę.

Pranešė kaimynai

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie degantį gyvenamąjį namą sulaukė 01 val. 29 min. Buvo pranešta, kad medinis gyvenamasis namas jau dega atvira ugnimi, o jo viduje yra žmonių.

Į įvykio vietą išsiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Rugėnų ir Josvainių ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai.

Pirmieji atskubėjo Rugėnų ugniagesiai. Jie informavo, kad gaisras jau išplitęs ir pradėjo gesinimo darbus. Netrukus atvyko ir pastiprinimas.

Paprašė pastiprinimo

Įvertinęs situaciją pamainos vadas paprašė į gaisravietę siųsti papildomas ugniagesių pajėgas. Bendrasis pagalbos centras išsiuntė Krakių ugniagesių komandą bei Raseinių priešgaisrinės saugos tarnybos Ariogalos ugniagesių komandą.

Tiesa, Ariogalos ugniagesiai gaisravietės nepasiekė, nes užklimpo automobilis, tuomet į pagalbą mūsų krašto ugniagesiams buvo pasiųsta Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 5-oji komanda.

Ištraukė kaimynas

Ugniagesiai ėmė malšinti ugnį. Vanduo gaisrui gesinti buvo vežiojamas iš už 3 km esančio vandens telkinio.

Netrukus gaisro vietoje pasirodė kaimynas, kuris nurodė, jog ištraukė namo viduje buvusią moterį išdaužęs kambario langą.

Vyras teigė, kad ji gaisre nenukentėjo. Netrukus tą patvirtino ir atskubėję medikai.

Įvykio vietoje policijos pareigūnai penkiasdešimtmetei namo savininkei nustatė 1,39 promilės girtumą. Kai kilo gaisras, ji namuose buvo viena, jos sūnus dirba užsienyje.

Tiesa, ryte moteris pasigedo kačiuko, ji mano, kad jis sudegė.

Sudegė visiškai

Ankstų rytą ugniagesiai gelbėtojai savo darbą gaisravietėje baigė ir informavo, kad gaisro metu išdegė rąstinio namo vidus, išorė, sudegė stogas. Sudegė name buvę baldai ir namų apyvokos daiktai.

Namas 1 aukšto, medinis, 10×8 m, stogas dengtas šiferiu. Išsaugotas už 5 metrų esantis ūkinis 3×4 m pastatas. Beje, ugniagesiai konstatavo, kad dūmų detektoriaus namuose nebuvo.

Ankstų rytą nelaimės vietoje apsilankė ir Pernaravos seniūnas Artūras Gustas. Jis pabendravo su pas kaimynus besiglaudžiančia namo savininke ir pasiūlė reikiamą pagalbą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video