Šėtos bažnyčiai reikia paramos: klebonas kreipiasi į geros valios žmones

 Šėtos bažnyčiai reikia paramos: klebonas kreipiasi į geros valios žmones

Šėtos Švenčiausios Trejybės bažnyčia./„Rinkos aikštės “ archyvo nuotr.

Šėtos Švč. Trejybės parapijos bažnyčioje šiuo metu vyksta didžiausi per paskutinius 50 metų remonto darbai. Darbai pradėti po to, kai audra išplėšė bažnyčios bokšto smailės liuką, o jį remontuojant aptikta, kad vertikalus medžio kamienas, į kurį įstatytas kryžius, visiškai supuvęs. Aplinkinės palaikomosios konstrukcijos taip pat supuvusios.

Supuvusių bokšto konstrukcijų remonto darbų sąmata siekia 25 416,91 Eur. Darbus atlieka S. Viliaus IĮ „Alpinistiniai remonto darbai“.

Šėtos parapijos klebonas kunigas Robertas Gedvydas Skrinskas sako, kad parapija tiek lėšų neturi ir ieško rėmėjų. Klebonas kreipiasi į geros valios žmones: „Jei kas galite prisidėti finansiškai, parapijiečiai būtų labai dėkingi.“

Apie bažnyčią

Kauno arkivyskupijos svetainėje apie Šėtos bažnyčią rašoma: „Įspūdingas pastatas yra mišraus stiliaus. Plokščiais piliastrais suskaidytos sienos, pusapskritės langų arkos, panašios nišos ir lygių traukų karnizai atrodo klasicistiškai. Aštuonkampis bokštas ir smailūs pinakliai ant fasadinės sienos – svetimi priedai. Taip pat ir aukšta bokšto piramidė su karūna viršuje.

Bokšto akustinės angos labai didelės, su arkomis ir lygiais apvadais aplinkui. Viršutinis bokšto tarpsnis išsiskiria dvigubu karnizu su trikampių nišų eile ir kampiniais frontonėliais. Visi paviršiai tinkuoti. Vidaus erdvė padalyta į tris išilgines navas.“

Klebono prašymu paramą galite padaryti pavedimu:

Šėtos Švč. Trejybės parapija

Adresas: Ramygalos g. 2A, Šėta, LT- 58127 Kėdainių r. Kodas 291248420 

Atsiskaitomoji sąskaita: LT547300010146839527

4 Komentarai

  • Šėtoje net medžiai sužaliavo žiemos vidury? Ar fotografas jūsų tiesiog miega?

    • Koks skirtumas kokia nuotrauka? Sena nuotrauka ir kas? Esmė nesikeičia, ar tiesiog knieti savo trigrašį įkišt?

  • Vatikano galėtų paprašyti pinigų remontui. Vatikanas- turtingiausia valstybė pasaulyje, prisiplėšusi turtų per šimtmečius. O Bažnyčia priklauso Vatikanui ir yra atskirta nuo valstybės, mokesčių nemokanti institucija.

  • […] kad remonto prireikė po to, kai audra išplėšė bažnyčios bokšto smailės liuką, o jį remontuojant aptikta, kad […]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video