Senjorai šventė Pagyvenusių žmonių dieną

 Senjorai šventė Pagyvenusių žmonių dieną

Kėdainių krašto senjorai jiems skirtuose renginiuose dalyvauja labai aktyviai – štai Vilainių salėje vos tilpo visi norintys išvysti įspūdingą šiauliečių muzikos grupės pasirodymą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių krašto senjorai spalio 1-ąją skubėjo į Kėdainių kultūros centro Vilainių skyrių, kur pilnutėlėje salėje minėjo Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Visus nudžiugino Kėdainių rajono savivaldybės dovanotas įspūdingas grupės „Vairas“ koncertas.

Dalyvauja aktyviai

Kėdainių krašto senjorai jiems skirtuose renginiuose dalyvauja labai aktyviai – štai Vilainių salė je vos tilpo visi norintys išvysti įspūdingą šiauliečių muzikos grupės pasirodymą.

Susirinkusiuosius pasveikino Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis, kuris pažymėjo, kad šventėje dalyvauja ne garbaus amžiaus žmonės, o brandaus amžiaus jaunimas.

„Šiandien dalis Kėdainių senjorų yra išvykę į Vilnių, dalis išvykę į Palangą, o likusieji švenčia Vilainiuose.

Savivaldybė remia jų projektus, renginius, išvykas. Šiandien Vilainiuose mūsų žmonės turi galimybę pamatyti gražų koncertą.

Labai džiaugiuosi, kad jūs esate aktyvūs, kad neliūdite. Jums tereikia palinkėti sveikatos, artimųjų meilės, supratimo. Tebūnie jums šis vakaras įsimintinas, o aš džiaugiuosi, kad galiu būti su jumis“, – kalbėjo V. Tamulis.

Visus nudžiugino Kėdainių rajono savivaldybės dovanotas įspūdingas grupės „Vairas“ koncertas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ragino bendrauti

Senojo Kėdainių trečiojo amžiaus universiteto vadovė rektorė Gražina Jedemskienė ragino kraštiečius senjorus nebūti liūdnais ir pasyviais, ragino bendrauti ir džiaugtis.

„Mieli senjorai, labai smagu, kad ši diena yra skirta mums. Bet šiandien ne tik senjorų diena, bet ir muzikos diena.

Senjoro gyvenimas yra kaip muzika, kaip daina, iš kurios negalima nei vieno žodžio išbraukti. Mes esame čia, bet yra žmonių, kurie čia negalėjo ateiti. Juk yra tokių, kurie negali, nežino. Mes turime jiems padėti, turime tarti gerą žodį“, – kalbėjo G. Jedemskienė.

Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis pažymėjo, kad šventėje dalyvauja ne garbaus amžiaus žmonės, o brandaus amžiaus jaunimas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kviečia skambinti

Kad neliktų nei vieno liūdinčio senjoro, kad kiekvienas būtų išklausytas, tereikia tik paskambinti.

„Jeigu jūs pastebite liūdintį žmogų, liūdintį senjorą, kuriam reikia draugiško pokalbio, padrąsinimo, prašome pranešti.

Mes turime kelias dešimtis žmonių, kurie pasiruošę kalbinti senjorus. Mes turime žmonių, kurie nori kalbėti.

Tad kviečiu neliūdėti ir kreiptis į „Sidabrinę liniją“ telefonu 8 800 800 20. Jūs tikrai kam nors padėsite ir padarysite kažkieno gyvenimą gražesnį ir laimingesnį“, – kvietė rektorė.

Prisiminė jaunystę

Kėdainių krašto senjorai „Vairo“ koncerte buvo labai aktyvūs – dainavo, lingavo, plojo. Koncertas jiems labai patiko. Na, o atlikėjai su senjorais bendravo, gražiai vedė visą programą. Kėdainių senjorai dėkojo šios šventės rengėjams.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video