Šeimų sąjūdis Kėdainiuose organizuoja susitikimą su politikais

 Šeimų sąjūdis Kėdainiuose organizuoja susitikimą su politikais

Rasa JAKUBAUSKIENĖ

Rugsėjo 2 dieną, 17 val., Kėdainių miesto parke Šeimų sąjūdžio Kėdainių skyrius organizuoja susitikimą su iš Kėdainių kilusiais Seimo nariais, kad šie atsakytų į gyventojams rūpimus klausimus. Kaip sako susitikimo organizatorius Saulius Petrošius, nepaisant to, jog renginį organizuoja Šeimų sąjūdis, ginantis tradicinės šeimos sampratą ir vertybes, su politikais bus galima diskutuoti ir kitomis gyventojams aktualiomis temomis.

Planuoja organizuoti dažniau

„Tikslas – pasikalbėti su politikais apie jų daromus, nuveiktus darbus. Norėtume, kad tai taptų tradicija ir galėtume tokius susitikimus su Kėdainiuose išrinktais Seimo nariais organizuoti kas ketvirtį ar kas pusmetį, – ateities vizijomis dalijasi S. Petrošius. – Tai – tarsi jų atsiskaitymas rinkėjams apie nuveiktus darbus, žmonių lūkesčių išreiškimas – norisi, kad būtų bendravimas tarp žmonių ir politikų. Kad nebūtų taip, jog žmonės juos išrinko ir ketveri metai užmiršti.“

Anot pašnekovo, tokie susitikimai su Seimo nariais turėtų vykti ne tik Kėdainiuose, bet ir visoje Lietuvoje.

„Kol kas buvo mūsų mintis padaryti tai Kėdainiuose, bet jau matome, kad tai organizuojama ir Marijampolėje.

Manau, kad ateityje kiekvienas miestas ir miestelis paseks mūsų pavyzdžiu ir rengs panašius susitikimus su jų krašte išrinktais Seimo nariais.

Galbūt ateityje tokiam žmonių ir politikų dialogui pavyks kviestis ne tik Seimo narius, bet ir, pavyzdžiui, merus, miestelių seniūnus ar kitas pareigas einančius asmenis. Norisi, kad būtų ryšys tarp žmonių ir valdžios atstovų“, – sako susitikimo organizatorius.

„Tikslas – pasikalbėti su politikais apie jų daromus, nuveiktus darbus. Norėtume, kad tai taptų tradicija ir galėtume tokius susitikimus su Kėdainiuose išrinktais Seimo nariais organizuoti kas ketvirtį ar kas pusmetį. Tai – tarsi jų atsiskaitymas rinkėjams apie nuveiktus darbus, žmonių lūkesčių išreiškimas – norisi, kad būtų bendravimas tarp žmonių ir politikų.

S. Petrošius

Galės užduoti klausimus

Tiesa, jo teigimu, į Kėdainiuose rugsėjo antrąją vyksiantį susitikimą sutiko atvykti ne visi kviesti politikai.

„Iš trijų kviestų kol kas sutiko atvykti du – Jurgita Sejonienė ir Tomas Bičiūnas. Tačiau nenorėčiau konkrečiai įvardinti, kas atsisakė, nes pastaruoju metu ir taip šalyje nuolat tvyro įtampa, žmonės pikti, susiskaldę, todėl nereikia jų erzinti dar daugiau“, – kalbėjo pašnekovas.

Į susitikimą su politikais atvykę žmonės galės jiems užduoti visus rūpimus klausimus. Kaip teigia S. Petrošius, jokio limito klausimų skaičiui nebus.

„Labai įdomu išklausyti, ką politikai nuveikė, kokius sprendimus, pataisas priėmė. O paskui, žinoma, žmonių klausimai, kas jiems šiuo metu aktualiausia – karantinas, skeipijimas, emigrantai ar kitos temos. Kažkam galbūt aktualios ir vietos problemos – netiesti keliai ar kitos“, – susitikimo eigą pristatė jo organizatorius.

Anot jo, planuojama, jog į renginį ateis iki dviejų šimtų žmonių.

„Aišku, labai sunku prognozuoti, netgi nuo oro labai priklauso – jeigu lis lietus, gal ir mažiau susirinks norinčių pasikalbėti su politikais, nes, kaip jau minėjau, susitikimas vyks parke, t.y. po atviru dangumi“, – sako S. Petrošius ir taip pat linksmai pastebi, jog visus Šeimų sąjūdžio organizuojamus renginius visuomet lydėjo saulė ir gražus oras. Todėl viliasi, kad ir šį kartą sėkmė vėl lydės.

14 Komentarai

 • Orlauską dar pasikvieskit kad įkištų reikalavimus

 • O kartuves bus?😂 O gal giljotina?. 😂 Diskutuoti su Šeimų orda 😂 Ačiūūū. Yra gyvenime gal idonesniu reikalu Ta linija „ginti tradicines vertybes“ yra Kremliaus propagandos viena esminių sudedamųjų dalių.

 • Šauni ta rinka, užsiima peopaganda, pasikvieskit Jaminską, Fedia, Gedvilą, Uspaskį😀😀😀

 • Bičiūnas rinkimuose surinko protesto balsus prieš Kaminską, bet gali groti su uspaskiu kartu. Tas ant to.

 • Gerb. konservatoriai ir konservatorių fanai, kadangi nuo Nepriklausomybės atkūrimo esate „vienintelė“ jėga, kuri saugojo, saugo ir sugeba apsaugoti Lietuvą nuo priešiškų jėgų iš rytų, nešanti vienos tiesos vėliavą, nepasididžiuokite ir nusileidę iš savo aukštybių apšvieskite vietinius plebėjus savo išmintimi. Būtinai ateikite ir atsiveskite naują Kėdainių skyriaus pirmininkę, medicinos mokslų šviesuolę Sėjoniene.
  Kviečiame ir liberalus

 • Puikus sumanymas…. Tačiau neramina tokio susitikimo tvarkos klausimas. Ar nebus taip, kaip per mitingus, kai nepatinkantis seimo narys nušvilpiamas, jo atsakymų net nesiklausoma. Jau net čia, vienas komentaras trykšta sarkastiška „pagarba“ kai kuriems seimo nariams… Nesinorėtų dalyvauti ten, kur žmonės įžeidinėjami ar iš jų tyčiojamasi…

 • Sumanymas geras, kad tik praeitų sklandžiai ir kultūringai. Susitikimas organizuojamas ne su Šeimos sąjūdžiu, o su Seimo nariais. Ir vistik įdomu, kuris Seimo narys atsisakė atvykti- A. Navickas, I.Kačinskaitė- Urbonienė, V.Fiodorovas ar V.Gapšys?

 • Su seimu marso buduliais jokiu kalbu neturi buti, nes jie tik lazda, asarines dujas supranta.

 • Kedainiai turi tik du seimo narius, tai Bičiünà ir Nekrošių, kiti yra sąrašinuai Lietuvos, jiuos kedainiečiai nerinko. Kodel Fedia bijoje bolatiruotis Kedainiuose, ogi užleidovietą darbiečiui Kaminskui, deje nepavyko gauti tos vietos, laimėjo Bičiūnas.Naujokienes planas neišdegė.

 • Bičiūnas privalo dalyvaut, nes žmona didžioji maršistė ir antivakserė. Nedalyvautų, tai į namus neįleistų, skyryboms paduotų. Tokios tokelės.

 • Žiūriu tam tikrom personom žodžiai maršistas ir antivakseris tapo didesniais keiksmažodžiais, nei rusiški.
  Žmogus aktyviai reiškiantis nuomonę vertas pagarbos, neleidžia valdžiai prarūgti ir apaugti pelėsiais. Ir iš esmės valdžia turi dirbti pagal visuomenės primestą dienotvarkę, o ne pati ją primetinėti.

 • Toks tas Bučiūnines intelektas, tinka dirbti tik valutoja.

 • Nu tai ką pasakyt: Bičiūno brolis sako maršo aktyvistas? Taip padeda taip broliui seimūnui pasipijarint.? Greit maršą suvystė Kėdainiuose liberalaikonsersocialistai.

 • Dėl Bičiuno i intelekto kalbėt nereikia. Jo nėra. Jis straipsniukus rašo ne kaip Seimo narys, o kaip nusekęs ir pavargęs nuo gyvenimo mokytojas. Jam reik padėt suprast kuo skiriasi mokytojas nuo Seimo nario, nes bus gėda.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video