Savivaldybės darbuotojai persės į hibridinius automobilius

 Savivaldybės darbuotojai persės į hibridinius automobilius

Kėdainių rajone biudžetininkai gavo priedus prie atlyginimo/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė Kuktienė

Kėdainių rajono savivaldybė šiuo metu turi 5 tarnybinius automobilius. Seniūnijos turi dar 11 nedidelių visureigių. Visi šie turimi automobiliai yra su vidaus degimo varikliais. Tačiau jau laukiama naujų automobilių, kurie bus hibridiniai. Taip pat jau kitą vasarą baigiasi ir mero vairuojamo visureigio „Kia Sportage“ nuomos sutartis.

Ką vairuoti merui, rūpinasi iš anksto

Savivaldybės taryba pritarė sprendimo projektui išnuomoti naują automobilį merui. Ką jam reikės vairuoti, rūpinamasi iš anksto, mat kitų metų birželio gale baigiasi nuomos sutartis „Kia Sportage“ automobiliui, kuriuo šiuo metu ir važinėja rajono meras.

Tiesa, dokumentuose nurodyta, kad minėtas automobilis skirtas tiek mero, tiek savivaldybės administracijos poreikiams.

Dabar nuspręsta pradėti ieškoti naujo automobilio nuomai gerokai anksčiau, mat pastaruoju metu itin vėluoja automobilių pristatymas.

Nors sutartyje nurodomas 6 mėn. laikotarpis nuo sutarties pasirašymo iki automobilio pristatymo, pastaruoju metu laikotarpis prasitęsia ir iki 9 mėnesių.

Savivaldybės bendrojo skyriaus vedėjas Egidijus Grigaitis informavo, kad savivaldybės administracijoje, dėl užsitęsusių automobilių pristatymo terminų jau trūksta 4 automobilių./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Tris kartus brangiau

Savivaldybės bendrojo skyriaus vedėjas Egidijus Grigaitis informavo, kad savivaldybės administracijoje, dėl užsitęsusių automobilių pristatymo terminų jau trūksta 4 automobilių.

„Su penkiais automobiliais, kurie dabar yra, verstis sunkoka. Yra buvę, kad turėjome ir 13
automobilių, bet pastaruoju metu jų skaičių mažiname. Dabar apsistojome ties 9 automobiliais. Su tiek tarnybinių transporto priemonių jau galima gyventi“, – sakė jis.

Seniūnijose yra dar 11 automobilių. Kiekvieno jų nuoma atsieina po 289 eurus kas mėnesį.

Vadinasi, per 3 metų laikotarpį vieno seniūnijos turimo automobilio nuomai išleidžiama apie 10,5 tūkst. eurų.

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Tuo tarpu keičiamo mero vairuojamo „Kia Sportage“ nuomai trejiems metams ketinama paskirti iki 29 tūkst. eurų. Tiesa, bendra nuomos suma gali būti ir mažesnė.

Bus hibridiniai

„Jau yra padaryti pirkimai ir pasirašytos sutartys naujiems savivaldybės administracijos automobiliams. Du automobiliai atkeliaus jau šiemet – tai bus kompaktinės klasės „Toyota Prius“ hibridiniai automobiliai.

Kitų metų pradžioje atkeliaus dar vienas automobilis – taip pat hibridinis „Peugeot 308“, – sakė E. Grigaitis.

Kokiu automobiliu bus pakeistas mero vairuojamas „Kia“ visureigis, kol kas nėra žinoma, tačiau planuojama nuomotis aplinkai draugišku kuru varomą automobilį.

12 Komentarai

 • O Tamulį ir toliau dieną naktį vežios už mūsų visų pinigus savivaldybės vairuotojas? O jis toliau baliavos kaimo grgužinėse taip vaizduodamas kaimiečiams, kad dirba?

 • Visus vezioja, lansberginius ir vezioja, o tau kas pavydas, kad prie vieno stalo nekviecia? Tik komentarus gali lieti anoniminius, daugiau nieko nesugebi 😀

  • Ne mažiau anonimas nei tu, žąsine. Žmogus gerai rašo, kad jis nieko neveikia daugiau, tik su babulkom tauškia gegužinėse. Geriau eismą reguliuotų prie Tilto g. ištaškę 12 tūks mūsų pinigų šviesoforams.

   • Gerai žinai kas ka veikia, nepasitenkinima geriau viesai rasyk, o ne is po lapu

 • Reiškias visi kartu turim sustabdyti tą pinigų taškymą. Pradėsim nuo Tamulio.
  Nes tapo karalium ir nebenaučia nei gėdos, nei

 • Po paspirtuka jiems ! Ir paprastą, medinuka, kad koja pasispirtu.

 • Geriau dronu butu prisipirke neismaneliai dabar hibridu padek dieve

 • Užtektų jiems ir dviračių.Na ,jei jei jau yra asmeniniai vairuotojai,tai tepersikvalifikuoja jie rikšomis…

 • jei mes ,konservantams aktyviai prisidedant per 50 metų visai neišnyksime,nebesuprastų mūsų tėvai.Hibridinis karas,hibridinės belorusų atakos,hibridiniai automobiliai…O kad mus valdo hibridinė amerikonų ir jevrosojūzo konservatinė buvusių kagebistinė šaika-nė žodžio.

 • As ne vatnike, mano slovinami konservai yra ne kgbistai, tiesiog nenorim atskleisti kortu

 • Svarbu rekti, bet esmes nera!!!

 • Apie Tamulio juodinimą tik Jadinstvos komentuoja!!!!!!!!!!!

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video